Justin Sun wprowadza nowy system stakingu Tron

Sun stwierdził, że będzie to „sprawiedliwa i zdecentralizowana” dystrybucja dochodu z TRX, zaprojektowana w celu stymulowania bardziej aktywnego uczestnictwa użytkowników, partnerów i giełd kryptowalut w ekosystemie Tron.

Założyciel Tron opublikował nowy program w serii tweetów w sobotę 21 września.

Planowane jest zwiększenie liczby użytkowników z prawem głosu, ulepszenie mechanizmu konsensusu, a także wprowadzenie nowego planu zachęt ekonomicznych, który ma zaoferować więcej możliwości przyszłego rozwoju ekosystemu Tron.

Według Sun’a planowane jest rozszerzenie listy partnerów Tron i większa decentralizacja. Pisze także, że zespół projektowy zoptymalizował mechanizm nagradzania, który pozwoli użytkownikom zwiększyć dochód z nodów.

W szczególności zostanie wprowadzony system, w którym po znalezieniu każdego bloku 127 węzłów o największej liczbie głosów otrzyma nagrodę proporcjonalną do głosów. Nagroda za znaleziony blok wyniesie 160 TRX.

Nowy mechanizm, mówi Justin Sun, pobudzi aktywny udział partnerów, a większa liczba członków z prawem głosu sprawi, że system zarządzania Tron będzie bardziej zrównoważony.

Przypomnijmy, że w sierpniu uruchomiono pierwszą wersję protokołu Sun Network , który został zaprojektowany w celu zapewnienia „nieograniczonego” skalowania sieci Tron.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.