Justin Sun: „Tron jest u progu ogromnych przełomów”

Justin Sun i jego Tron oraz BitTorrent będą bardzo aktywni w lipcu.

Justin Sun, twórca kryptowaluty TRX i szef Tron Foundation ogłosił na Twitterze, że następny miesiąc będzie bardzo ważny dla jego kryptowalut.

Wśród najważniejszych wydarzeń znajduje się rekordowo drogi lunch (ponad 4,5 mln $) z renomowanym miliarderem, potentatem inwestycyjnym Warren’em Buffet’em. Justin Sun chce skorzystać z okazji, by skonfrontować się z Buffetem i przekonać go do kryptowalut w ogóle, a w szczególności do Tron’a. Jest to wydarzenie, które sprawiło, że użytkownicy Twittera trollowali Sun’a przez wiele dni. Trolling był spowodowany tym, że Sun zapowiedział „coś wielkiego”. Duża większość społeczności krypto oczekiwała jednak czegoś innego niż tylko kolacji z Buffet’em. Mimo wszystko trzeba przyznać, że lunch z Buffet’em, z pewnością zwiększy widoczność kryptowaluty TRX wśród dużych inwestorów, którzy nadal pozostają sceptyczni wobec zasobów cyfrowych.

Pomijając bardzo dobry PR i marketing kryptowalut TRON i BITTORRENT, lipiec wydaje się być ważnym miesiącem z czysto technologicznego punktu widzenia. W lipcu ma zostać uruchomiony testnet BTFS. BTFS to specjalnie opracowany protokół systemu plików, który jest połączeniem BitTorrent’a i blockchain’a. Jest to wariant protokołu InterPlanetary FileSystem (IPFS), który jest zdecentralizowanym systemem plików.

Pozwoli to użytkownikom odbierać i udostępniać pliki na komputerach w sposób przypominający usługi Amazon Web Services. IPFS bedzie jak jeden niezmiernie duży dysk twardy dla Internetu. Użytkownicy będą udostępniać swoją przestrzeń dyskową, aby utworzyć jeden rozbudowany system plików, który teoretycznie nie będzie miał maksimum pojemności.

Platforma będzie się nazywać Speed BitTorrent i jest czymś, na co entuzjaści TRX czekali od długiego czasu. Może to być to, na co czekali entuzjaści kryptografii w ogóle. Wielu ekspertów krypto uważa, że ​​będzie to platforma, która sprawi, że ​​blockchain w końcu zadziała jako sieć społecznościowa, wyszukiwarka i przeglądarka internetowa w jednym.

Jeśli BitTorrent Speed ​​okaże się sukcesem wzrost jego wartości może być spektakularny.

Pisząc o TRX warto wspomnieć, że kilka dni temu anonimowy trader kupił prawie cztery miliony TRX co pomogło uplasować TRON’a ponad Cardano po raz pierwszy od dłuższego czasu. Obecnie TRON zajmuje ostatnie miejsce w TOP 10 pod względem kapitalizacji za Coinpaprika.com

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.