John McAfee uruchomił McAfeeMarketCap.com

Jedna z najpopularniejszych, a zarazem bardzo kontrowersyjna postać związana ze światem kryptowalut, John MacAfee, poinformował o uruchomieniu serwisu McAfeeMarketCap.com .
Serwis jest kopią CoinMarketCap.com, który jest najpopularniejszym serwisem z kursami kryptowalut na świecie.

Zamysł twórcy jest taki, że nie będzie to tylko zwykły serwis z kursami kryptowalut, ale także będzie jednoczyć społeczność krypto w postaci platformy społecznościowej.

Na początek McAfeeMarketCap.com oferuje 948 kryptowalut, ale jest to wersja beta serwisu i niebawem możemy się spodziewać uzupełnienia tej listy.

Bez opłat dla użytkowników, McAfee Market Cap będzie oferować narzędzia, które pomogą użytkownikom śledzić ich portfele, obliczać podatki i wykonywać lepsze transakcje. Oprócz narzędzi portfolio, będą publikowane najlepsze kalkulatory górnicze!

Zespół Akademii Tradingowej McAfee nawiązał współpracę z niektórymi czołowymi traderami na YouTube. Rozpocznie się udostępnianie bezpłatnej bazy wiedzy, której celem jest kształcenie wszystkich, od początkujących po zaawansowanych handlowców, w zakresie analizy technicznej, analizy fundamentalnej, opracowywania algorytmów i strategii tradingowych. Użytkownicy będą mogli przekazywać własną wiedzę, aby móc budować i ulepszać naszą akademię tradingową.

Ciekawym pomysłem wydaje się również kolejne rozwiązanie skierowane stricte do użytkowników. Będą oni mogli przewidywać kursy kryptowalut. W ten sposób użytkownicy o największej sprawdzalności przewidywań kursowych będą mieli dostęp do specjalnych funkcji serwisu niedostępnych dla „przeciętnych” użytkowników.

Z zaciekawieniem będziemy obserwować rozwój serwisu, który wydaje się sporą konkurencją dla CoinMarketCap.com oraz polskiego CoinPaprika.com