John McAfee i jego nowy private coin GHOST

Najbardziej kontrowersyjny fan kryptowalut John McAfee napisał na Twitterze o swoim nowym projekcie, anonimowym coinie o nazwie Ghost.

Prezentuję private coina na Proof-of-Stake, który sprawi, że będziesz prawdziwym „duchem” podczas dokonywania transakcji w Internecie! Atomic swap’y na McAfeeDex pozwolą Ci handlować parami BTC / BCH / ETH itp.

Połączenie DEX i anonimowego coina zapewni Ci pełną kontrolę nad swoimi finansami!

Wszelkie dokumenty techniczne zostaną opublikowane 15 maja, czyli za około miesiąc. Właściciele kryptowaluty Switch (ESH) 😀 , 25 maja otrzymają tokeny Ghost. Przeznaczono na to 25% całkowitej emisji. Pozostałe 75% będzie wykorzystane na staking GHOST.

Projekt już na starcie wygląda na niewypał, podobnie jak mcafeemarcetcap.com i kilka innych. Tweeta o GHOST zalajkowało tylko trochę ponad 300 osób, a konto na Twitterze followuje nieco ponad 50 osób. W komentarzach pod tweetem można odnieść wrażenie, że GHOST jest doskonałą reklamą projektu kryptowaluty NIX. Z kolei kryptowalutę Switch, dzieki której otrzymamy GHOST, ze świecą szukać na Coinpaprika czy CoinMArketCap. Z czystej ciekawości będziemy śledzić DUCHA 😉

http://Ghostbymcafee.com

Zapraszamy na nasze twitterowe konto: https://twitter.com/bitcoinpl_org

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.