Jak zarabiać na bitcoin?

Jakaś część z nas dość intensywnie myśli o tym jak zarobić lub w sposób stały zarobić na bitcoin, a także na innych kryptowalutach. Rzecz jasna prawda tkwi w tym, że na bitcoin, na innych kryptowalutach, czy też na surowcach nie da się zarabiać w sposób ciągły. Mowa tu konkretnie o tym, że raz istnieje możliwość zarobienia na bitcoin lub na litecoin, a innym razem na surowcu takim jak ropa naftowa. Możliwości tego rodzaju istnieją przez jakieś dwa lub trzy dni, a potem przez jakieś dwa tygodnie może ich nie być. Najważniejszym jest jednak to, że nie powinno się ryzykować w tego typu kwestiach, bo inwestowanie nie jest opcją dla tego, kto przeczytał zaledwie ten jeden artykuł w sieci. Wiedza tego rodzaju jest zaledwie początkiem, jeśli chodzi o zarabianie u brokera na bitcoin i na innych opcjach, bo na samym początku warto skorzystać z opcji takiej jak tryb demonstracyjny, po to by poradzić sobie z dalszymi wyzwaniami. Ludzie zaliczani do sprytniejszych korzystają z trybu demonstracyjnego przez jakieś kilka tygodni, ale znajdą się też i tacy, którzy po ponad roku nauki nie rozumieją prawie niczego.

Trudna prawda.

Inwestowanie w bitcoin u brokera podobnie jak i inwestowanie w surowce lub w inne klasyczne waluty, takie jak USD jest rzecz jasna powiązane z ryzykiem, a konkretniej z tym, że inwestujący w trybie rzeczywistym w jakichś 70% przypadków tracą ten wkład początkowy. Dlatego tak istotną jest nauka u brokera na trybie demonstracyjnym. Nauki tego typu rzecz jasna nigdy dość, bo można uczyć się kilka tygodni, miesięcy lub nawet ponad dwa lata. Czas nie jest aż taki istotny, bo najważniejszym jest to, by nauczyć się poprawnie ustawiać transakcje i co równie ważne najlepszą jest nauka na tych środkach finansowych, które formalnie nie istnieją. Właśnie na tym polega ten tryb demonstracyjny, bo w jego przy inwestuje się nie istniejące środki finansowe na realnych sytuacjach giełdowych. Trudno dokładnie powiedzieć ile może potrwać tego typu nauka, ale ten etap jest chyba najważniejszym, bo nie można zacząć tego inwestowania realnych środków, zanim nie nauczymy się wychodzenia na plus jeśli chodzi o całokształt bilansów.

Dane dostępne w sieci.

Prawda tkwi też i w tym, że nie ma jednego brokera, a ich wiarygodność jest dość zróżnicowana. W trybie demonstracyjnym ta wiarygodność raczej nie ma znaczenia, bo inwestujemy nie istniejące środki finansowe. Można to nazwać nauką pływania na sucho. Brzmi to rzecz jasna dość specyficznie, ale prawda tkwi w tym, że warto się skupić na wiarygodności brokera i na tym gdzie jest on zarejestrowany, bo jeśli źle wybierzemy, to znaczną część naszego potencjalnego zysku odbiorą dość wysokie prowizje brokera. Całe szczęście w świecie obecnym istnieją te internetowe rankingi, a w ich przypadku nie brakuje danych. Przyznaje się w nich noty składające się maksymalnie z tych pięciu lub dziesięciu gwiazdek i na dokładkę istnieją tam też opinie ludzi, którzy inwestują od lat, a nawet od dekad. Trzeba też pamiętać o tym, że przeczytanie tych opinii dla laika może dać dość niewiele, bo dodatkowo trzeba zrozumieć tę terminologię związaną z inwestowaniem i to najlepiej z jakichś naukowych artykułów.

Analiza danych o brokerach.

Wielu z nas woli mieć dane podane w formie uproszczonej i to już na samym wstępie. Mowa tu konkretnie o tym, że łatwiej się osobom ufa tym ocenom pod postacią gwiazdek. Jednym słowem jeśli ta najwyższa ocena wynosi jakieś dziesięć gwiazdek, to ludzie dostatecznie sprytni raczej stawiają na brokerów, którzy mają ocenę wyższą niż dziewięć. Kluczowe znaczenie ma też i to, że lepsi i inteligentniejsi przeczytają sobie nawet te kilka stron opinii o brokerach z pierwszej piątki danego rankingu, po to by czerpać jak najwięcej zysków z bitcoin i z innych kryptowalut. Opinie tego rodzaju niezbyt często składają się ze zdania lub z dwóch, bo znaczna część inwestujących wkłada wysiłek intelektualny w tego typu opinię i właśnie dlatego takowa nie wygląda słabo w sensie ilości informacji. Dlatego też wyszukanie tego lepszego brokera zajmie wiele godzin, jeśli chcemy wyszukać tego, który faktycznie jest tym najlepszym i to pod wieloma względami.
Ilość opcji.

Comments (No)

Leave a Reply