Internetowa platforma zakładów sportowych Sportbet.io partnerem Fundacji Tron

Internetowa platforma bukmacherska Sportsbet.io ogłosiła we wtorek, że zawarła partnerstwo z jedną z największych sieci kryptograficznych, Tron Foundation. TRX będzie dostępny na platformie od 20 th October 2019.

Założyciel TRON, Justin Sun , z zadowoleniem przyjął tweet z platformy zakładów sportowych: „Witamy Sportsbetio, w ekosystemie #TRON! Kolejna wygrana dla #TRON i kolejna szansa na wygraną dla #TRONICS. ” Firma oświadczyła również na swoim blogu, że rozda 1 milion TRX.

Zainteresowani grą promocyjną muszą się zarejestrować przed pierwszym meczem Sportsbet Specials w niedzielę 20 października. Następnie uczestnicy muszą postawić minimum 300 TRX na mecz i muszą to robić codziennie, nie przegrywając. Jeśli przegrasz, tracisz szansę, a ostatni będący w grze gracz dostanie 1 milion TRX.

Pomysł jest prosty, ale zdobycie tytułu zwycięzcy będzie wymagało wiele wysiłku i determinacji! Obstawiaj codziennie na rynku Sportsbet Special. Jeśli Twój zakład wygra, zakwalifikujesz się do następnej rundy. Jeśli Twój zakład przegrywa, nie ma Cię! Jeśli zostaniesz ostatnim graczem, wygrasz 1 milion TRONÓW w GOTÓWCE!” poinformowano na blogu.

Sportsbet ma ogromną i ekspansywną bazę użytkowników. Można typować zakłady sportowe za BTC, ETH a już od jutra także Tron (TRX). Sportsbet.io to także sponsor drużyny piłkarskiej Premiership Watford FC.

Jeśli jeszcze nie masz konta na Sportsbet.io możesz to zrobić poniżej. Korzystając z naszego reflinka odbierzesz również dodatkowe bonusy i oferty promocyjne.

https://partners_click.sportsbet.io/?serial=2891&creative_id=757&anid=

Powodzenia 🙂

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.