Ile kosztuje Bitcoin w 2022?

Nie da się dokładnie stwierdzić ile kosztuje Bitcoin w roku 2022, bo 10.03.2022 może mieć wartość X, a 15.03.2022 osiąga już wartość X minus 2% względem waluty takiej jak PLN. Inaczej te wahania wartości wyglądają względem waluty realnej o skrócie NOK lub CHF.

Prawdziwa wartość

Dlatego inwestowanie w waluty i kryptowaluty u brokera jest takie trudne i jakieś 70% początkujących to inwestowanie traci pieniądze po kilku realnych inwestycjach. Ze względu na tę konkretną przyczynę niektórzy z nas uczą się na trybie demonstracyjnym przez ponad dwa lata.

Inwestowanie

Prognozy długoterminowe o Bitcoin mogą wspominać zaskakująco wyraźnie o tym, że przez jakieś trzy miesiące będzie zyskiwać względem PLN lub CHF, ale to zyskiwanie nie wygląda tak jak podjazd o nachyleniu 2%, bo taki wygląd całokształtu jest nierealnym, czyli ten wzrost wartości z godziny na godzinę może być powiązany z nagłymi wzlotami wartości, a potem z dość nagłymi spadkami. Takie wahania wykresów nie są tymi niezwykłymi i co równie istotne dotyczą one surowców, kruszców, walut klasycznych i kryptowalut, czyli wszystkiego, czego wartość ustala giełda lub giełdy. W czasach obecnych na tych towarach i walutach mogą zarabiać prywatni inwestorzy i to nawet wtedy gdy realnie nie kupują złota lub srebra na kilogramy.

W tym artykule dowiesz się gdzie sprzedać bitcoiny

Mowa tu konkretnie o tym inwestowaniu krótkoterminowym u brokera. Takowe przynosi zyski nawet po mniej niż jednej godzinie, ale trzeba być w tym wszystkim ostrożnym, bo niezbyt dokładna analiza wykresu raczej przyniesie nam stratę. Wiele znaczy też i to, że wielu inwestujących obawia się kryptowalut takich jak Litecoin, Bitcoin i Cardano, bo ich wartość waha się w ten dość chaotyczny sposób i dlatego najlepiej uczyć się inwestowania w kryptowaluty przez ponad rok i to aż do chwili, w której to nasze bilanse wyglądają zaskakująco.

Prawdy o prognozowaniu.

Nie istnieje coś takiego jak dokładna prognoza wyglądu kursu Bitcoin lub Litecoin, bo nikt nie może przewidzieć tego jak rynek będzie się zachowywać w sensie globalnym przez długie miesiące. Udaje się to przewidzenie zmian na przestrzeni tygodnia lub góra trzech, ale także nie za każdym razem. Dzieje się tak dlatego, że decyzje wielu istotnych polityków można przewidzieć, ale nie za każdym razem, bo postępowanie pewnych światowych przywódców jest dość chaotyczne i w tym tkwi ten gigantyczny problem. Decyzje te mają kolosalny wpływa na to jak zachowa się Bitcoin i inne kryptowaluty, czyli na to jak wyceni je jedna z najważniejszych giełd świata.

Inne prawdy o kursach

Niestety w pewnych czasach przewidywanie tego jaką wartość będzie miał Bitcoin lub Litecoin jest bardzo trudne. Mowa tu dokładnie o tym, że prognozy odsunięte od siebie w czasie o zaledwie trzy lub cztery tygodnie są tymi sprzecznymi. Tak bywa w czasach dość niepewnych, czyli wtedy gdy brak wzrostu gospodarczego na przewidywalnym i zadowalającym poziomie. Czas ten można nazwać śmiało kryzysem ekonomicznym, ale i w tym nieciekawym czasie wzrost gospodarczy wynosi blisko dwa procent na plusie, bo od kilku dekad sytuacja nie posypała się znacząco.

Comments (No)

Leave a Reply