Ile będzie kosztować Ethereum w 2022?

Prognozy Ethereum są oparte na kilku różnych źródłach wziętych z wiadomości, jak i z internetu.

Największy rywal Bitcoina

Ethereum jest w tej chwili największym rywalem dla Bitcoina, oznacza to, że ETC jest drugą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji na świecie, co musi dawać ogromną satysfakcję dla osób posiadających tą oto walutę.

Na dzień dzisiejszy jego kapitalizacja rynkowa wynosi 36.8 miliarda USD. W obiegu znajduje się 112 727 496 ETH, aktualnie wycenianych po 326 USD za monetę. Cena kryptowaluty wahała się, nie osiągając zysków, jednak ETH odbiło się po pozytywnych wypowiedziach Gary’ego Genslera.

Ethereum, straciło na wartości aż do 2800 dolarów, a w ciągu kilku następnych dni zyskał wartość 3350 dolarów. Jesteśmy w stanie zauważyć, że drugi tydzień z rzędu, cena ETH przebija kilka poziomów wyżej i buduje kolejną podróż wyżej. Największy kurs waluty w historii zanotowano w wysokości 4357 dolarów (USD).

W dniu 19 października, kurs Ethereum wynosi około 3705 dolarów. Aktualny kursy są z pewnością satysfakcjonujące dla posiadaczy kryptowaluty z nadzieją, że waluta w przyszłym roku może skoczyć aż o tyle procent, a szczególnie dla ludzi, które posiadają ETH od 2015 roku.

Prognozy kursu

Prognozuję się, że kurs Ethereum niedługo osiągnie poziom 5595 dolarów. Byłoby to nowe ATH, które z niecierpliwością oczekują z niecierpliwością inwestorzy posiadający aktywa i obserwujący projekt.

Przeglądając zagraniczne blogi zajmujące się handlem kryptowalut ciężko jest nie zauważyć, że na Ethereum panuje zainteresowanie przez ludzi. Analitycy sądzą, że aktualizacja ETH 2.0 zwiększy zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych. Ethereum 2 jest to ulepszona wersja łańcucha blokowego Ethereum.

Aktualna cena Ethereum 2.0 to 3786.46 USD, waluta jest o 13.20% niżej od najwyżej zanotowanego maksimum 4362.35 USD. Podaż obiegu wynosi aktualnie 117 971 059,187 ETH2.

Jeśli chodzi o prognozy omawianej waluty (ETH) w 2022 roku przewiduje się że, wzrośnie o ponad 860 procent co daje nam naprawdę bardzo duże wyniki.

Dobry rok dla Ethereum

Serwis Longforecast.com myśli o 2022 roku bardzo trafnym czasem dla waluty i może bić rekordowe wyniki. Zdaniem Longforecast w listopadzie przyszłym roku zostanie ustanowiony historyczny ATH Ethereum o wartości 10420 dolarów, notowania na ostatni koniec miesiąca są liczone w 8753 dolarach. Coinpriceforecast uważa, że skończy się to bardzo podobnie i kurs będzie wynosił 8478 dolarów.

Dobrze również spojrzeć na to, że oba serwisy przewidują 2022 rok, ostatnim rokiem takich wzrostów dla tej waluty, ponieważ w następnych latach nastąpią wolniejsze wzrosty albo i też spadki.

Lecz są również inne serwisy, które nie są zgodne z serwisami napisanymi powyżej i uważają, że rok 2021 jest już ostatnim rokiem takich wzrostów, sądzą, że spadki Ethereum zaczną się jeszcze w tym roku i będą one bardzo widoczne na wykresie wartości waluty, chociaż jednak specjaliści uważają te słowa za „nietrafny strzał” bo ta waluta w ich oczach nie może tak szybko stracić na wartości w tak krótkim odstępie czasowym.

Comments (No)

Leave a Reply