ICO – nie daj się oszukać! W12 daje nadzieje że nie zostaniesz oszukany w następnym ICO

Jaka jest największa bolączka jeżeli chodzi o krypto-scam i nie ważne czy są to  piramidy finansowe, czy tez najzwyklejsze w świecie bajki pisane jako Whitepaper i sprzedawane jako ICO – forma tego może być bardzo kreatywna i jest coraz bardziej kreatywna.

Scamy też hamują napływ nowego kapitału. Przeciętny człowiek nie zagłębiający się w technologie blockchain oraz świat kryptowalut i nie rozumiejący o co tu tak naprawdę chodzi, oszukany raz, oszukany drugi raz, a nawet oszukany trzeci raz, już następnym razem daje sobie spokój. Nie chcąc poparzyć się kolejnym razem odpuszcza sobie inwestowanie w następny „rewolucyjny” projekt, zaprzepaszczając tym samym swoja życiowa szanse. Przez co?  Przez oszustów którzy okradli go z wiary w drugiego człowieka.

Wiec jakie mamy rozwiązania aby zapobiec tym oszustwom ciągle przepełniającym świat krypto?

1 ktoś powie ze regulacje – ale czy tak naprawdę cokolwiek co zostało zabronione zostało zahamowane? ( alkohol narkotyki prostytucja itd. itd. ) nie ma szans regulacjami zatrzymać oszustw internetowych

2 ktoś powie ze wszyscy powinniśmy ostrzegać się nawzajem. Ale powiedzcie mi, jaki ja mam zysk z tego ze będę ostrzegał innych nowicjuszy jeżeli chodzi o kryptowaluty – przecież nic z tego nie mam nie ma na to żadnego budżetu a skamerzy wydają setki tysięcy na reklamę po to by dotrzeć przed oczy ludzi i wyłudzić od niech pieniądze.

Wiec co nam pozostaje ? Jedynie prawdziwe dobre projekty które naturalnie wygrają z wydmuszkami. Projekty wykluczające i wspomagające dobre uczciwe projekty.

autor artykułu: Xgrosz – Krypto Kamikaze