Hodlerzy Ethereum

Zmienność rynku kryptowalut to coś, z czym regularnie spotykają się wszyscy inwestorzy. Dlatego by osiągnąć zysk bardzo ważne jest, aby inwestor wszedł na rynek w odpowiedniej cenie.

Na powyższym wykresie adresy są podzielone na dwie kategorie: „ci, którzy kupili po rekordowo wysokim poziomie” i „ci, którzy kupili po rekordowo niskim poziomie”. Pierwsza grupa obejmuje adresy, których właściciele zakupili Ethereum w przedziale 20% swojej rekordowo wysokiej ceny 1420 USD. Druga grupa obejmuje adresy, które weszły na rynek w przedziale 20% rekordowo niskiej wartości rynkowej.

Około 395 tysięcy adresów to ETH zakupione, gdy jego cena wahała się od 1420 USD do 1130 USD. Straty poniesione przez te adresy wynoszą obecnie prawie 90%. Dla porównania, tylko 1,4 tysiąca adresów zanotowało zysk prawie 45%.

W ciągu ostatniego roku wzrosła liczba użytkowników przechowujących Ethereum.

W marcu 2019 r. około 8,79 miliona adresów zawierało około 48 milionów ETH, a średni okres w tym czasie wynosił około 2,1 roku. Od tego czasu średnia wzrosła do 2,4 roku; wzrosła także całkowita liczba ETH. W marcu 2020 r. Dane pokazały, że ponad 57 milionów tokenów ETH było przechowywanych na 19,97 miliona adresów.

Comments (No)

Leave a Reply