Hash-back.net – kantor kryptowalut online oraz stacjonarny

Kilka tygodni temu trafiliśmy na kantor kryptowalut znajdujący się w samym centrum Łodzi na ulicy Piotrkowskiej 125. Oczywiście mamy tu na myśli Hash-back.net. 

Hash-back.net funkcjonuje od początku tego roku jako kantor online oraz od maja stacjonarnie. W kantorze można dokonywać transakcji gotówkowych jak również elektronicznych. Na platformie oraz w punkcie można wymienić takie kryptowaluty jak Bitcoin Ethereum. Firma zapowiada, że już niedługo będą kolejne zmiany i wprowadzone zostaną następne altcoiny. Kantor akceptuje złotówki, dolary oraz euro

Wpłaty i wypłaty gotówki. 

Hash-back.net oferuje wpłatę lub wypłatę gotówki w formie przelewu bądź gotówki w punkcie stacjonarnym oraz dowóz gotówki do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu. (Więcej informacji wkrótce na https://www.facebook.com/Hash-Backnet-302114267168974/). 

Transakcję można wygenerować samodzielnie na stronie https://hash-back.net/ po założeniu konta lub w punkcie stacjonarnym na Piotrkowska 125. Minimalna kwota transakcji wynosi 50zł. W przypadku kupna i sprzedaży Bitcoina Ethereum opłaty związane z transferem kryptowaluty są uzależnione od aktualnego stanu sieci i ilości oczekujących transakcji. Prowizja pobierana za transakcje wynosi 3% w przypadku gotówki oraz 2% w przypadku przelewu. Jednakże Hash-back.net w przypadku wykonywania transakcja za większą kwotę jest w stanie podjąć negocjacje dotyczącej pobranej prowizji. 

 Czas księgowania 

Hash-back.net oferuje przeprowadzenie transakcji w jak najkrótszym czasie, nie dłuższym niż 24 godziny od wpłaty środków na konto lub wallet. Zazwyczaj po otrzymaniu środków na konto bankowe w przeciągu godziny klient kryptowalutę ma już na swoim wallecie. W przypadku sprzedaży kryptowaluty transakcje realizujemy w momencie otrzymania 3 potwierdzeń z sieci. Kantor zleca przelew lub wypłaca gotówkę. 

Polityka Anti-Money Laundering (AML) & Know Your Customer (KYC) 

W przypadku transakcji przelewowych powyżej 4000zł oraz gotówkowych powyżej 40 000zł wymagana jest weryfikacja użytkownika na platformie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Weryfikacja jest niemalże natychmiastowa. Wystarczy uzupełnić formularz na platformie oraz przesłać niezbędne dokumenty i w kilka chwil zespół Hash-back.net potwierdza weryfikację konta. Kiedy użytkownik ma zweryfikowane konto na platformie, to nie ma żadnego limitu związanego z wartością ani ilością wykonywanych transakcji. Poniżej powyższych kwot transakcja odbywa się bez weryfikacji. Użytkownik podaje podstawowe dane wymagane przy założeniu konta takie jak: imię, nazwisko, adres email na który przychodzą wszystkie potwierdzenia oraz numer telefonu. Hash-back.net dba o bezpieczeństwo swoich klientów.  

Dodatkowe funkcjonalności 

Dodatkowo można uzyskać 20% prowizji za polecenie kantoru. Na czym to polega? Podajesz innej osobie link z którego ma się zarejestrować i po dokonaniu przez nią transakcji otrzymujesz odpowiednią ilość Bitcoinów do swojego konta na platformie, które możesz wypłacić na swój wallet. Firma oferuje również otworzenie własnego punktu Hash-back.net na zasadach franczyzy. Hash-back.net posiada także sale konferencyjne, które może udostępnić na eventy branżowe. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 790-480-260 lub mailowo [email protected]

Warto również śledzić Hash-back.net na social media, gdzie pojawiają się informacje o promocjach oraz artykuły merytoryczne:  

Facebook: https://www.facebook.com/Hash-Backnet-302114267168974/ 

Instagram: https://www.instagram.com/hash.back/ 

Twitter: https://twitter.com/HashBackNet 

Hash-back.net zaprasza do swojej placówki znajdującej się w Łodzi na Piotrkowskiej 125. 

Hash-back.net Łódź, ul. Piotrkowska 125

Artykuł sponsorwoany

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.