Gracz wygrał prawie 20 bitcoinów w Betsoft Greedy Goblins

Powszechnie wiadomo, że BitStarz jest kasynem z największym wyborem gier na automatach. Nie tylko to przyciąga graczy na ten serwis.. Wielkie wygrane także przyciągają setki tysięcy internautów dziennie. Wielkie wygrane w tym kasynie to norma, twierdzi wielu użytkowników. Biorąc do serca motto „Dream Big, Win Big Bigger” BitStarz, jednemu z graczy udało się zgarnąć oszałamiającą nagrodę 19,995 BTC w grze Betsoft Greedy Goblins!

Betsoft stał się filarem BitStarz, ponieważ jest to dostawca gier, który z pewnością wie, jak stworzyć ekscytujące automaty na prawdziwe pieniądze. Przez cały 2017 rok, gry Betsoft dostały wiele nagród, a w 2018 roku trwa to nadal. Przenosząc graczy w świat magii, trolli i wszystkiego, co zielone, Greedy Goblins z pewnością przyciągnęło uwagę graczy. Wspomniany użytkownik/gracz BitStarz wygrał 19,995 BTC – co daje ponad 140 000 $!

Magia na pewno ożywa w Greedy Goblins, ale jeśli te tajemnicze trolle nie są dla ciebie, nie martw się, ponieważ BitStarz ma dużo więcej do zaoferowania. Niedawno nazwany najlepszym kasynem roku 2017 w prestiżowych nagrodach AskGamblers, BitStarz wyprzedza konkurencję dzięki osobistemu wsparciu czatu na żywo, dynamicznym premiom i doborowym selekcjom gier. Dając wszystkim członkom mnóstwo rozrywki, nie jest zaskoczeniem, że BitStarz jest chwalony przez krytyków na całym świecie.

Mówiąc o ostatnim dużym wygranym BTC w BitStarz, Srdjan Kapor (kierownik ds. Marketingu BitStarz) powiedział:

Impreza w BitStarz po prostu trwa dalej . W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy kolejną wielką wygraną jednego z naszych graczy. Teraz zanim jeszcze złapiemy oddech, mamy kolejną okazję do świętowania. Szczęśliwy gracz był w stanie wygrać 19,995 BTC, o wartości około 140 000 $, grając w popularną grę Greedy Goblins. W imieniu całego zespołu BitStarz chciałbym przekazać gratulacje zwycięzcy„.

www.bitstarz.com