Goldman Sachs przewiduje 35% wzrost akcji Coinbase do końca roku

Akcje Coinbase wzrosną o 35%

Bank inwestycyjny Goldman Sachs, w opublikowanej notatce dla klientów, przewiduje wzrost akcji Coinbase o 35% do końca tego roku.

Coinbase spadł o ponad 45% od notowania na giełdzie Nasdaq w zeszłym miesiącu. Analitycy Goldman Sachs uważają, że akcje COIN są w stanie odrobić większość spadku. Pomogą w tym chęć Coinbase do zapewnienia klientom nowych funkcji, możliwość wykorzystania zmienności rynku kryptowalut oraz status wiodącej platformy konsumenckiej w ekosystemie przeżywającym silny wzrost.

Chociaż uważamy, że podstawowa działalność Coinbase kształtuje teraz atrakcyjny profil wzrostu dla potencjalnych zysków, dostrzegamy również znaczące luki, które można wypełnić nowymi inicjatywami i pomóc w tworzeniu bardziej stabilnych strumieni przychodów w celu uzupełnienia istniejącej działalności handlowej w dłuższej perspektywie” – pisze Goldman Sachs.

Analitycy przyznają, że przyszłość Coinbase zadecyduje przede wszystkim o sukcesie lub porażce kryptowalut jako klasy aktywów, ale jednocześnie zauważają, że akcje „stanowią pierwszorzędny sposób inwestowania w rozwój ekosystemu”.

Akcje Coinbase wzrosły o 3,5% przed otwarciem w dniu dzisiejszym po pozytywnej ocenie Goldman Sachs i pośród ożywienia na rynku kryptowalut.

źródło: https://www.cnbc.com/2021/05/24/coinbase-stock-initiation-goldman-sachs.html

Comments (No)

Leave a Reply