W ostatnim czasie coraz więcej osób zastanawia się nad tym, czy nie spróbować swoich sił w inwestowaniu na giełdzie kryptowalut. Jednak całkowicie nowe osoby, które dopiero co wchodzą w ten świat, nie mają tak naprawdę pojęcia, z czym i jak to się je. Tak więc poniżej prezentuje krótki opis, jak zacząć grać na giełdzie deribit. Czym jest, jak zacząć opinie kursy oraz opinie krążące na temat tej giełdy. Tak więc zaczynamy.

Giełda deribit opinie

Spróbujmy zacząć od końca, czyli od tego, co inni użytkownicy sądzą na temat tej giełdy. Czy są zadowoleni z korzystania z tej platformy i czy warto próbować swoich sił w inwestowanie w kryptowaluty? Wśród opinii innych użytkowników możemy spotkać się z takimi, które mówią, że jest to bardzo rzetelna i bezpieczna giełda do grania. Jak wiadomo, są też takie, które mają negatywny wydźwięk typu długie oczekiwanie na transakcje czy długi czas oczekiwania na weryfikacji. Należy pamiętać jednak o tym, że najlepszym rozwiązaniem jest wyrobienie sobie swojego własnego zdania na ten temat, próbując skorzystać z tego rodzaju giełdy.

Deribit logowanie i rejestracja

Jednym z elementów, które mogą odstraszyć nowych użytkowników, jest fakt, że strona ta jest w języku angielskim i brak w niej języka polskiego. Na sam początek klikamy register, a następnie wypełniamy specjalny formularz rejestracyjny, w którym podajemy adres e-mail następnie tzw. alias czyli nazwę użytkownika, hasło i państwo, w którym rozliczamy podatki. Po przejściu procesu rejestracyjnego wchodzimy na nasz adres e-mail, klikamy aktywacyjny link i jesteśmy już na naszym koncie. Już możemy na spokojnie dokonywać swoich transakcji.

» Zarejestruj bezpłatne konto w Deribit

Deribit kursy

Gdy zalogujemy się na własne konto poprzez dane, jakie podaliśmy podczas rejestracji. Ukaże się nam panel główny, na którym bez problemu możemy sprawdzić sobie kursy interesującej nas kryptowaluty. Niestety na tej giełdzie możemy korzystać z dwóch najbardziej popularnych kryptowalut, jakimi są Bitcoin oraz Ethereum. Oprócz samego kursu możemy sprawdzić wahania czy zmianę kursu w ciągu 24 godzin.

Deribit prowizje

Jeśli przechodzimy do tematu prowizji, temat ma się następująco. Prowizje zależne są od rodzaju kontraktu. Możemy tu wyróżnić kontrakty maker oraz taker i prezentują się ono następująco:

  • Tygodniowe kontrakty BTC Maker : -0,01% Taker: 0,05%
  • Kontrakty terminowe BTC Maker: 0% Taker: 0,05%
  • Kontrakty terminowe ETH Maker: 0% Taker: 0,05%

Wszystko jest jednak zależne od danego kursu. Tak więc należy sprawdzać to na bieżąco aby nie czuć się oszukanym.

Deribit weryfikacja

Od 9 grudnia ubiegłego roku platforma Derbit nakazuje z góry weryfikacje konta. Aby przejść proces weryfikacji, należy podać swoje dane personalne takie jak:

  • Imię oraz nazwisko
  • Datę urodzenia
  • Pełny adres zamieszkania
  • Kraj w którym rozliczamy się z Urzędem Skarbowym
  • Dodatkowo musimy posiadać ważny dokument tożsamości oraz sprawną kamerę internetową lub aparat.

Weryfikacja pojawia się w ciągu 48 godzin od próby zweryfikowania naszego konta. Tak więc należy być cierpliwym.

» Zarejestruj bezpłatne konto w Deribit

FAQ, najczęściej zadawane pytania

O to lista najczęściej zadawanych pytań przez nowych użytkowników lub osoby, które myślą nad założeniem konta na naszej giełdzie:

Co to jest i jak zarabiać w deribit?

Deribit jest to giełda kryptowalutowa, na której możemy dokonywać zakupu oraz sprzedaży dwóch najpopularniejszych kryptowalut, jakimi są Bitcoin oraz Ethereum.

Deribit jak zacząć?

Należy zarejestrować się na stronie Deribit.com następnie zalogować i możemy próbować swoich sił na giełdzie z kryptowalutami.

Jak kupować na deribit? jak kupić bitcoiny w deribit?

Należy wpłacić swoje pieniądze do wirtualnego portfela, by następnie móc za ich pomocą nabywać lub sprzedawać kryptowaluty.

Jak zweryfikować konto na deribit, ile trwa weryfikacja i czy jest bezpieczna?

Konto weryfikujemy za pomocą swoich danych oraz dokumentu tożsamości. Weryfikacja trwa max 15 min. Jedna samo zweryfikowanie może trwać do 48 godzin. I tak jak najbardziej jest bezpieczna.

Czy deribit jest bezpieczny?

Tak jak każda giełda z tego rodzaju aktywami posiada ona dobrze zrobione zabezpieczenia i jest bardzo bezpieczna.

» Zarejestruj bezpłatne konto w Deribit