Giełdy kryptowalut pospiesznie listują SHIB

Shiba Token wchodzi na największe giełdy krypto

Kilka giełd kryptowalut ogłosiło wprowadzenie na rynek tokena SHIB, który należy do zdecentralizowanej giełdy ShibaSwap.

Huobi Global jako jeden z pierwszych ogłosił wprowadzenie nowegoi tokena na giełdę. Handel rozpoczął się 8 maja. Później informacje o listingu SHIB pojawiły się w oficjalnym tweecie KuCoin.

Shiba Inu od dzisiaj jest dostępna również na giełdzie Binance.

Dogecoin vs. Shiba Inu

Jak podano na stronie internetowej projektu, token SHIB jest wewnętrznym tokenem zdecentralizowanej wymiany ShibaSwap i służy do nagradzania użytkowników platformy. Sami programiści nazywają monetę killerem Dogecoin.

Token SHIB obsługuje format ERC-20 i otrzymał już przydomek DOGECOIN KILLER. Moneta jest warta mniej niż cent i może bardzo szybko wyprzedzić Dogecoina”.

Aby jak najlepiej dopasować się do trendu rynkowego, marketerzy ShibaSwap wykorzystali wizerunek psa Shiba Inu, który jest również logo Dogecoina. Deweloperzy zamierzają powtórzyć sukces swojego głównego „psiego” konkurenta.


Wygląda na to, że nadzieje twórców nie poszły na marne. W ciągu kilku dni wartość monety SHIB wzrosła na wartości, a kapitalizacja projektu przekroczyła 5 mld$. Tym samym SHIB zajął 33 miejsce w rankingu CoinMarketCap, wyprzedzając takie kryptowaluty jak Maker, Dash, ZCash i inne pod względem kapitalizacji

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.