Giełda Mandala – powtórzy sukces Binance?

Czy Mandala to kopia giełdy Binance?

I tak, i nie. Mandala to giełda, która została uruchomiona na Binance Smart Chain w 2020 roku przy wsparciu Binance. Dopiero niedawno uruchomiona Mandala Exchange jest ciągle  niezauważona, podczas gdy zespół nadal wprowadza ulepszenia i rozwija nowe funkcje. Niewątpliwie ogromną zaletą, w porównaniu do Binance, jest rejestracja bez KYC/AML i wypłaty do 2 BTC dziennie. Wszystkie opłaty za transfery pomiędzy giełdą Mandala i Binance wynoszą 0%.

Mandala Token (MDX) to GEM?

Mandala posiada własny token – Mandala Token (MDX) – który jest podobny do tokena BNB Binance. Posiadacze tego tokena korzystają z różnych korzyści podczas handlu na Mandala, w tym obniżonych opłat, dostępu do botów handlowych, prezentów i nie tylko, dzięki czemu MDX jest bardzo pożądanym aktywem.

Ponieważ Mandala nie rozpoczęła jeszcze swojej kampanii marketingowej, a giełda nie dotarła jeszcze do głównego nurtu, cena Mandala Token (MDX) jest nadal niska (około 0.17$), co sprawia, że ​​jest to idealny czas na zakup MDX, zanim eksploduje. IMO

Oto kilka powodów, dla których warto zainwestować w MDX, zanim wyląduje na księżycu!

1. Mandala jest obsługiwana przez Binance

Pierwszym i najważniejszym powodem, dla którego warto zainwestować w MDX jest to, że Mandala Exchange jest hostowana w chmurze Binance i obsługiwana przez Binance Smart Chain. Oznacza to, że projekt został sprawdzony i wspierany przez Binance, jedną z największych giełd kryptowalut na świecie.

Ponieważ giełda jest hostowana w Binance Smart Chain, Mandala udostępnia księgę zamówień i wolumen obrotu z Binance. Na przykład, jeśli dokonasz transakcji na Mandala, możesz kupić coiny, które były wymienione na Binance. Podobnie, jeśli dokonasz transakcji na Binance, możesz otrzymać monety, które były wymienione na Mandala.

Rozwiązuje to jeden z głównych problemów, z jakimi borykają się nowe giełdy – niska płynność i wolumen obrotu. Ponieważ wszystko to jest dzielone z Binance, użytkownicy Mandala Exchange będą cieszyć się ogromną płynnością i szybkimi, łatwymi transakcjami.

Kolejną zaletą hostingu w Binance Smart Chain jest zwiększone bezpieczeństwo. Mandala korzysta z tych samych portfeli i protokołów bezpieczeństwa, co Binance, co oznacza, że ​​wszystkie środki są w 100% bezpieczne. Aby ukraść fundusze z Mandali, ktoś musiałby włamać się do Binance, co jest prawie niemożliwe!

2. MDX nie jest jeszcze notowany na Binance

Giełda Mandala została uruchomiona dopiero niedawno w IV kwartale 2020 r. i od tego czasu zespół pracuje nad ulepszeniami platformy przed rozpoczęciem kampanii marketingowej mającej na celu przyciągnięcie użytkowników. Ulepszenia te obejmują aplikacje mobilne, handel depozytami zabezpieczającymi i wiele innych.

Ponieważ Mandala nie rozpoczęła jeszcze marketingu giełdy, niewielu inwestorów kryptowalut jest świadomych istnienia platformy – i dlatego niewiele osób miało okazję zainwestować w MDX. Gdy kampania marketingowa się rozpocznie, naturalnie będzie ona obejmować token Mandala, który będzie notowany na Binance, dzięki partnerstwu Mandala i Binance.

Listing na Binance jest zawsze dobrą rzeczą dla każdej kryptowaluty, ponieważ nowo notowane tokeny mają tendencję do eksplodowania ze względu na ogromną bazę użytkowników.

Na tej podstawie MDX może z łatwością podnieść cenę o 10x-100x lub więcej po tym, jak zostanie listowany na Binance!

3. Posiadacze MDX korzystają z niższych opłat transakcyjnych

Użytkownicy, którzy posiadają MDX, otrzymują korzyści w postaci obniżonych opłat transakcyjnych. Podobnie jak BNB, użytkownicy Mandala Exchange będą chcieli kupować duże ilości MDX, aby obniżyć opłaty transakcyjne i zwiększyć zyski. Dużą zaletą Mandali nad Binance jest to, że znacznie łatwiej jest osiągnąć i utrzymać obniżki opłat transakcyjnych. Aby utrzymać niską opłatę transakcyjną wynoszącą zaledwie 0,05%, na Mandala wymagane jest 320 000 MDX, podczas gdy na Binance wymagane jest 9 000 BNB ORAZ 30-dniowy wolumen obrotu powyżej 80 000 BTC !

O wiele taniej jest uzyskać 0,05% opłaty transakcyjnej na Mandala, a jako bonus nie musisz się martwić o utrzymanie wysokiego wolumenu obrotu.

Ponieważ coraz więcej inwestorów zdaje sobie sprawę z oszczędności dostępnych na Mandala, popyt na MDX wzrośnie, więcej MDX zostanie zablokowanych, a cena eksploduje. Pomyśl o tym. Gdyby 320 000 MDX ostatecznie zrównało się ceną z 9 000 BNB, każdy MDX byłby wart 7,8 USD – ponad 50 razy więcej niż aktualna cena! Nawet wtedy Mandala nadal byłaby preferowaną opcją dla traderów niż Binance ze względu na brak wymagań dotyczących minimalnego wolumenu transakcji.

4. MDX ma bardzo niską kapitalizację rynkową

Ponieważ MDX nie jest jeszcze dobrze znany, cena tokena i kapitalizacja rynkowa są wciąż niewiarygodnie małe. Cena MDX przez ostatni miesiąc oscylowała wokół 0,15 USD, ale prawdopodobnie nie utrzyma się tak długo. Przy całkowitej podaży 400 milionów tokenów obecna kapitalizacja rynkowa wynosi tylko około 60 milionów USD. Aby spojrzeć na to z innej perspektywy, kapitalizacja rynkowa BNB, tokena o prawie takich samych funkcjach jak MDX, wynosi około 40 miliardów USD.

Gdyby MDX mógł osiągnąć nawet 10% kapitalizacji rynkowej BNB, każdy token byłby wart 9 USD – 60x aktualna cena.

5. Podaż MDX jest niska

Token Mandala (MDX) ma maksymalną podaż w obiegu wynoszącą 400 milionów tokenów. Chociaż jest to więcej niż aktualna podaż BNB w obiegu ( 150 milionów tokenów ).

6. Mandala listuje projekty, które nie są dostępne na Binance

Chociaż Mandala dzieli księgę zamówień i wolumen obrotu z Binance, giełda jest również w stanie niezależnie listować coiny i tokeny, które nie pojawiają się na Binance. Dodając nowe projekty, które nie są dostępne na głównych giełdach, Mandala Exchange będzie w stanie przyciągnąć nowych użytkowników, którzy chcą zainwestować w te projekty i napędzać dalszy rozwój platformy.

O giełdzie Mandala w skrócie

Mandala to giełda bez KYC/AML Rakieta;
Wypłaty do 2 BTC dziennie;
Płynność i bezpieczeństwo Binance;
Fee transakcyjne 0,05%;
Rejestracja w 2 minuty (tylko e-mail);
Wszystkie opłaty za transfery pomiędzy giełdą Mandala i Binance wynoszą 0%.

Link do rejestracji (5% niższe opłaty transakcyjne): trade.mandala.exchange/account/signup

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.