Giełda kryptowalut OKX uruchamia nową sieć OKBChain

OKBChain od OKX

Premiera blockchainu przewidziana jest na pierwszy kwartał tego roku. Będzie to odrębny ekosystem, niezwiązany w żaden sposób z OKXChain.

Na tle ogłoszenia kurs natywnego tokena platformy osiągnął nowe maksimum. Dziś rano, 16 lutego, założyciel giełdy kryptowalut OKX Star Xu ogłosił rozpoczęcie nowego projektu firmy. Jest to blockchain OKBChain, który będzie działał niezależnie od OKXChain.

Jaka jest różnica miedzy OKXChain a OKBChain

Xu ogłosił to na swoim Twitterze. Jaka jest różnica między nowym blockchainem a starym? Jak wyjaśnił założyciel OKX, chodzi o format zarządzania.

Sieć OKXChain jest budowana przez społeczność. Jest to zdecentralizowana sieć POS, podczas gdy OKBChain jest rozwijany bezpośrednio przez OKX i będzie wprowadzany przez firmę.

W publikacji założyciel OKX podziękował społeczności za wsparcie i podkreślił, że nowy blockchain znacząco przyspieszy rozwój całego ekosystemu OKB.

ATH to dobra wiadomość…,…sieć zacznie działać w pierwszym kwartale – napisał Star Xu

Oczekuje się, że sieć zacznie działać w tym kwartale, ale Xu nie podał dokładnej daty. Przypomnijmy, że OKXChain powstał w 2020 roku. Uruchomienie łańcucha odbyło się w czterech etapach, z których ostatni zintegrował EVM w celu wdrożenia inteligentnych kontraktów opartych na Ethereum.

Token OKB zyskuje na wartości

Na tle tego ogłoszenia kurs natywnego tokena platformy, OKB, gwałtownie podskoczył. W ciągu ostatniego dnia kryptowaluta wzrosła o prawie 6%, do 48,97 USD. Wczesnym rankiem cena aktywa przekroczyła 51 USD, osiągając nowe  ATH

Dlaczego giełda OKX to dobry wybór?

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.