Giełda Kraken uruchamia swoją aplikację mobilną w USA

Operator giełdy kryptowalut Kraken uruchomił nową aplikację mobilną dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych, skierowaną do inwestorów detalicznych.

Aplikacja jest dostępna zarówno na platformach Andriod, jak i iOS i pozwala użytkownikom zainwestowania minimum 10 USD. Aplikacja Krakena jest już dostępna w Europie od stycznia tego roku.

Po dzisiejszej premierze w Stanach Zjednoczonych aplikacja jest teraz dostępna we wszystkich krajach z wyjątkiem Krymu, Kuby, Iranu, Japonii, Korei Północnej i Syrii, powiedział Kraken. Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone, Kraken nie świadczy usług w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

Coinbase natomiast uruchomił swoją pierwszą aplikację ponad osiem lat temu w 2013 roku. A w zeszłym roku aplikacje mobilne dla profesjonalnych traderów. Kraken także oferuje aplikacje dla zaawansowanych traderów — Kraken Pro, a także do handlu kontraktami futures na kryptowalutach — Kraken Futures.

Coinbase i Kraken są obecnie wiodącymi giełdami fiat-to-crypto. Pierwsza z nich odnotowała w maju obroty o wartości ponad 200 miliardów dolarów, a ta druga odnotowała obrót o wartości ponad 100 miliardów dolarów.

zródło theblock

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.