Giełda Huobi wypuściła budżetowy smartfon blockchain z wbudowanym portfelem kryptowalut

Huobi Global Cryptocurrency Exchange we współpracy z startupem Whole Network wprowadziła smartfon blockchain z wbudowanym portfelem kryptowalut. Urządzenie o nazwie Acute Angle jest już dostępne dla niektórych użytkowników z Chin, ale faktyczne wydanie jest zaplanowane na przyszły tydzień.

Oprócz wbudowanego portfela smartfon z Androidem jest wyposażony w funkcję powiadomień push dla transakcji handlowych. Ponadto do urządzenia można dokupić wtyczkę zimnego portfela.

Acute Angle „Ostry kąt” jest znacznie tańszy niż inne smartfony typu blockchain – jego cena wynosi 515 USD, podczas gdy na przykład urządzenie Finney firmy Sirin Labs kosztuje około 1000 USD.

Do końca 2019 roku smartfon powinien pojawić się na rynkach Azji Południowo-Wschodniej, a w przyszłości firma planuje wejść na rynki USA i UE.

Jesteśmy przekonani, że smartfony typu blockchain są obiecującym obszarem dla przyszłego rozwoju branży. W miarę rozwoju branży i integracji takich systemów, jak 5G, wierzymy, że coraz więcej użytkowników kryptowalut będzie chciało handlować i przeprowadzać transakcje z urządzeń mobilnych ”- powiedziała Livio Wen, szef Huobi Global.

Comments (No)

Leave a Reply