Giełda Huobi dodała Waves do swojej oferty

Waves ogłosił, że wchodzi na giełdę Huobi, trzecią co do wielkości giełdę kryptowalut na świecie, która będzie oferować tokeny WAVES w dwóch parach, z BTC i ETH.

To kolejna wspaniała wiadomość. Jesteśmy podekscytowani, dzieląc się tą informacją ze społecznością” – mówi Sasha Ivanov, CEO i założyciel Waves. „Teraz, gdy WAVES zostanie dodany do trzech wiodących giełd kryptograficznych, umożliwiamy setkom milionów użytkowników na całym świecie przystąpienie do handlu. W miarę kontynuacji prac czekamy na wypuszczenie pierwszej generacji inteligentnych kontraktów, to wspaniała wiadomość, że WAVES zyskuje na atrakcyjności dzięki giełdom i ich klientom„.

 

W zeszłym tygodniu ogłoszona, że WAVES zostanie dodany do OKEX. Waves będzie dostępny w parach z BTC, ETH, USDT i OKB.

Giełda Huobi została założona w 2013 roku i szybko stała się jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalut, z biurami w Singapurze, USA, Japonii, Korei Południowej i Hongkongu oraz społecznością handlową obejmującą 130 krajów. Dzienne obroty handlowe zbliżają się teraz do pół miliarda dolarów w parach BTC, USDT, ETH i HT.

Ekosystem Waves składa się ze zdecentralizowanej wymiany (DEX), przyjaznych dla użytkownika inteligentnych kontraktów oraz natychmiastowej możliwości wydawania i wymiany tokenów. W czerwcu 2016 r. Waves ukończył ICO, pozyskując ponad 16 000 000 USD (30 000 bitcoinów). Całkowita kapitalizacja rynkowa Waves wynosi około 600 000 000 USD. Najbardziej znaczącą sprzedaż tokenów na platformie Waves to MobileGo, ZrCoin, PrimalBase i Starta Accelerator.