Giełda Gemini integruje się z przeglądarką Brave

Użytkownicy przeglądarki Brave mogą teraz korzystać z giełdy Gemini do kupowania, sprzedawania i przechowywania kryptowalut w swoich przeglądarkach.

Gemini Trading Widget jest na razie dostępny tylko w wersji Brave Nightly, testowej i rozwojowej wersji Brave, i będzie dostępny w ogólnej wersji Brave w ciągu najbliższych kilku tygodni, poinformowały firmy w środę.

Jest to głęboka integracja obejmująca wiele funkcji produktu, a nasze zespoły starają się zapewnić, aby Brave Rewards bezproblemowo współpracowało z Gemini” – powiedział Jason Mintz, dyrektor ds. Zarządzania produktem w Gemini. Obejmuje to wbudowanie dodatkowej funkcjonalności (takiej jak OAuth) w platformę Gemini, aby klienci mogli się z nami komunikować gdziekolwiek się znajdują – np. w TradingView, podczas przeglądania Internetu w Brave lub korzystaniu z telefonu Samsung” dodał Mintz.

Przeglądarka Brave wyświetla reklamy internautom i nagradza ich za pomocą toknów BAT. W kwietniu Gemini ogłosiło, że BAT jest dostępny do handlu na jego platformie.

Gemini to nowojorska firma powiernicza, która będzie mogła oferować tę usługę we wszystkich stanach USA z wyjątkiem Hawajów.

Zródło:TheBlock.com

Comments (No)

Leave a Reply