Giełda EasyCoin.pl zawiesza działalność!

W wyniku wypowiedzenia rachunku bankowego przez Alior Bank. giełda kryptowalut EasyCoin.pl zawiesza swoją działalność. Ma to nastąpić 30.04.2018r.

To już drugie wypowiedzenie rachunku bankowego dla tej giełdy kryptowalut w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. Poprzedni rachunek wypowiedział. w grudniu 2017 roku, bank Pekao S.A.

Na forum.bitcoin.pl napisano:

Drodzy Użytkownicy!

Z przykrością informujemy, iż w związku z kolejnym wypowiedzeniem rachunków bankowych (Alior Bank) podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności giełdy EasyCoin.pl z dniem 30.04.2018r. Obecna sytuacja prawna i brak regulacji w zakresie kryptowalut niestety nie pozwala nam na prowadzenie firmy w kraju. W związku z wszystkimi wypowiedzeniami umów rachunków straciliśmy także możliwość oferowania naszych usług wymiany walut w serwisie Megawaluta.pl.

Ubolewamy nad faktem, iż Rząd ochoczo wyciąga ręce po podatki od zysku z kryptowalut jednocześnie zabijając branżę regulacjami ze strony banków uniemożliwiając legalne prowadzenie działalności.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy wszystkich Użytkowników o wypłatę środków z serwisu do 29.04.2018r. natomiast wypłaty PLN realizowane będą tylko do dnia 24.04.2018r. (Nie będzie możliwości wypłaty PLN po tym terminie)

Bardzo przepraszamy za niedogodności!

Zespół EasyCoin.pl