Giełda Binance uzyskała certyfikat ISO / IEC 27001

Giełda Binance ogłosiła , że uzyskała certyfikat zgodności z normą zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO / IEC 27001.

Giełda kryptowalut Binance została zweryfikowana i certyfikowana przez międzynarodowe towarzystwo klasyfikacyjne DNV GL i UK Accreditation Service (UKAS).

Aby otrzymać certyfikat, Binance przetestowano pod kątem 114 kryteriów w 14 kategoriach, w tym polityki bezpieczeństwa, zarządzania aktywami, bezpieczeństwa operacji, nabywania, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych.

Bezpieczeństwo zawsze było najwyższym priorytetem dla Binance i naszych użytkowników. Jesteśmy dumni, że zarządzanie bezpieczeństwem Binance zostało docenione przez DNV i UKAS”, powiedział Changpeng Zhao.

Przypomnijmy, że w maju Binance został poddany atakowi hakera, w wyniku którego skradziono 7000 BTC (40,5 miliona dolarów w tamtym czasie). Po zhakowaniu giełda zaktualizowała swój system bezpieczeństwa, zmiany wpłynęły na interfejs API, uwierzytelnianie dwuskładnikowe i proces potwierdzania wypłaty środków.

binance-baner

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.