Gamercoin od GamerHash już w maju

GamerHash na jesieni zeszłego roku zakończył prywatną sprzedaż swojego tokena (GHX). Token GHX można teraz zdobyć tylko wykorzystując moc swojego komputera i kopać za pomocą aplikacji GamerHash która dostępna jest na stronie gamerhash.com.

Teraz dodatkowo kopiąc standardowe waluty dobierane wg stopnia opłacalności w aplikacji dostajemy ekstra 20% w właśnie w tokenie GHX.

GamerCoin jest tokenem finalnym całej układanki ekosystemu, dzięki niemu gracze i użytkownicy aplikacji będą mieli wiele możliwości wykorzystania i zdobywania tokena. Trzymianie tokena w portfelu ma przynieść wiele korzyści, pojawią się też możliwości wydawania tokena w sklepie GH oraz korzystania za pomocą niego ze specjalnych ofert.

Token ma zostać uwolniony już w maju z natychmiastową możliwością jego wykorzystywania. Listing na giełdzie natomiast nie jest jeszcze do końca znany.

Czekamy na dalsze informacje z obozu GamerHash z niecierpliwością. Wszystkie informację odnośnie projektu można znaleźć na stronie gamerhash.com.

Zapraszamy też na super Discord GH, gdzie można uzyskać wszystkie informację oraz nowości w projekcje. W szczególności polecam Panią Community Manager Julkę dzięki której GamerHash właczył się w zbiórkę Mikołaja chorego na SMA 😊 https://www.siepomaga.pl/mikolaj-sma

https://www.siepomaga.pl/mikolaj-sma

Comments (No)

Leave a Reply