EncryptoTel zaprezentował swoją platformę chmurową blockchain na konferencji CIS 2018 GCCM w Ałma-Ata

Podczas konferencji CIS 2018 GCCM zespół EncryptoTel zaprezentował swoją innowacyjną platformę Cloud PBX z pełnym zakresem usług telekomunikacyjnych, zarówno dla biznesu, jak i dla klientów indywidualnych.

Jedną z kluczowych zalet platformy Blockchain EncryptoTel jest szyfrowanie informacji za pomocą kombinacji sprawdzonych algorytmów i własnych rozwiązań firmy z technologią blockchain, a także możliwość wdrażania szczegółowej analizy danych, która obejmuje statystyki aktywności klientów lub pracowników. Dzięki centrali typu Cloud PBX platforma umożliwia korzystanie z szerokiej gamy nowoczesnych funkcji telefonicznych: bezpłatnych połączeń w sieci, dostępu z ograniczonymi lub rozszerzonymi uprawnieniami, spoofingowania identyfikatorów rozmówców, automatyzacji IVR, wywołań zwrotnych, nagrywania rozmów itp. Firma zapewnia bezpieczne usługi przechowywania danych w chmurze dla plików.

Wśród uczestników konferencji znalazły się takie firmy jak Kazakhtelecom, KazTransCom, MTS, Vympelcom, Megafon, Rostelecom, Sky Mobile, Kyrgyztelecom, China Telecom Global, Ministerstwo Telekomunikacji Turkmenistanu i wiele innych.

Zainteresowanie przedstawicieli największych firm telekomunikacyjnych naszą platformą wskazuje, że rynek szuka nowych kierunków rozwoju„, powiedział Roman Nekrasov, dyrektor generalny i współzałożyciel EncryptoTel. „Technologia Blockchain może być odpowiedzią na wyzwania współczesnego rynku i pomóc jej uczestnikom nie tylko obniżyć koszty operacyjne, ale także zapewnić klientom bardziej skuteczne i niezawodne narzędzie, które wcześniej nie istniało„.

Łączna liczba uczestników konferencji przekroczyła 350 przedstawicieli ponad 150 regionalnych i międzynarodowych organizacji działających w różnych obszarach – komunikacji mobilnej i satelitarnej, budowy centrów danych, świadczenia usług wideo za pośrednictwem Internetu i innych.

Obecnie produkt EncryptoTel znajduje się w fazie testów, a zespół projektowy zaprasza wszystkich potencjalnych partnerów do współpracy.