Dump na tokenie SUSHI

Założyciel SushiSwap zdumpował cenę tokena SUSHI

Anonimowy założyciel projektu DeFi SushiSwap, znany pod pseudonimem Chef Nomi, sprzedał tokeny SUSHI z funduszu finansowania projektu za 17 971 ETH, czyli około 6,3 mln USD.

Chef Nomi sam napisał, że podjął ten krok, aby „nie przejmować się już kursem i skupić się na technicznych aspektach migracji”. SushiSwap planuje migrację tokenów dostawcy płynności Uniswap ze swojej usługi do własnej platformy transakcyjnej, która ma zostać uruchomiona w niedzielę.

Ludzie pytają, czy zrobiłem exit scam? Nie. Jeszcze tutaj jestem. Będę nadal uczestniczył w dyskusji. Pomogę od strony technicznej. Pomogę zapewnić pomyślną migrację ” – napisał.

Wcześniej w tym tygodniu partner Cinneamhain Ventures Adam Cochran zwrócił uwagę na fakt, żeChef Nomi posiada klucze do portfela zawierającego 27 milionów dolarów. Deweloper zapowiedział, że środki te zostaną przeznaczone na dalszy rozwój projektu.

Kurs tokena SUSHI spadł z 10$ do 2$

1 września cena tokena osiągnęła 10$, dzisiaj około 2,27 USD.

Projekt SushiSwap został zaprezentowany 26 sierpnia i przez pierwsze trzy dni zebrał w swoich pulach aktywa za 700 mln $, maksimum to około 1,5 mld $, ale od tego czasu wartość spadła do 1 mld $.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.