Donald Trump: „Biden nawet nie wie, czym jest kryptowaluta”

Były prezydent USA Donald Trump podczas spotkania ze swoimi zwolennikami w Palm Beach powiedział, że obecny szef Białego Domu nie ma pojęcia, czym jest kryptowaluta.

Donald Trump w swojej rezydencji w Mar-a-Lago powiedział nabywcom swojej kolekcji Mugshot Edition NFT, którzy kupili ponad 47 tokenów za 99 dolarów, że jeśli podobają im się zasoby cyfrowe w jakiejkolwiek formie, lepiej na niego głosujcie.

„Biden nawet nie wie, czym jest kryptowaluta i jeśli kryptowaluta opuści USA z powodu wrogości wobec niej, powstrzymamy ją. Jeśli kraj ma zamiar wykorzystać zasoby cyfrowe, musimy pozwolić im pozostać” – powiedział.

Donald Trump zapewnił obecnych, że dołoży wszelkich starań, aby wirtualne aktywa nie podlegały naciskom ze strony organów regulacyjnych. Zaapelował o datki na swoją kampanię wyborczą w wirtualnych monetach.

Obecna na spotkaniu dziennikarka FOX Business Eleanor Terrett zauważyła, jak odmienne są stanowiska dwóch głównych kandydatów na prezydenta USA w stosunku do aktywów cyfrowych. Ponad jedna piąta wyborców w sześciu stanach wahadłowych uważa, że ​​stanowisko kandydatów na prezydenta w sprawie kryptowalut może mieć kluczowe znaczenie dla wygrania wyborów jesienią 2024 r. Wynika to z sondażu opublikowanego przez platformę blockchain venture capital Digital Currency Group.

Comments (No)

Leave a Reply