Dogecoin na Coinbase już wkrótce

DOGE na Coinbase za 6-8 tygodni

Rynki kryptowalut częściowo odbudowują się po czwartkowych spadkch. Spośród 5 największych kryptowalut, Dogecoin notuje największe odbicie – jego kurs wzrósł o około 20% do ponad 0,54$ w momencie pisania tego newsa.


Wzrost Dogecoin poprzedziło ogłoszenie przez Briana Armstronga o zbliżającym się listingu na Coinbase.

Nasi konkurenci obsługują niektóre kryptowaluty, które przyciągają duże wolumeny handlowe i doświadczają wzrostu kapitalizacji rynkowej… Z zadowoleniem przyjmujemy nowe wyzwania, ponieważ pokazują, że rynek, który obsługujemy, szybko się rozwija, ale musimy szybko na nie reagować, a to inspiruje nas do działania i rozwoju”- poinformowała giełda.

Dogecoin będzie notowany na Coinbase za 6-8 tygodni. Giełda, która w przeszłości była bardzo selektywna pod względem dodawania nowych kryptowalut zamierza ponownie przemyśleć swoje praktyki. Zamierza częściej dodawać nowe kryptowaluty, które nie mają historii handlowej, powiedział Armstrong.

dogecoinnew

Ostatnio CEO Tesli, Elon Musk poinformował: „Współpracujemy z programistami Doge nad poprawą efektywności transakcyjnej systemu” – napisał, nazywając wydarzenie „potencjalnie obiecującą”.

Komentujący wezwali Muska do wskazania nazwisk tych programistów, biorąc pod uwagę, że prawie nikt nie jest zaangażowany w rozwój kryptowaluty.

Adam Back: Dogecoin ma luki w zabezpieczeniach

Doge był nieaktywny przez lata, dosłownie żart oparty na przestarzałej wersji bitcoina z wieloletnimi lukami w zabezpieczeniach” – napisał prezes Blockstream Adam Back.

Comments (No)

Leave a Reply