Dodano opcję stakowania Ethereum 2.0 do Ledger Live

Stakowanie Ethereum na Ledger Live

Ledger, producent portfeli sprzętowych, ogłosił wsparcie dla stakowania Ethereum 2.0 za pośrednictwem usługi Lido Finance.

Stakowanie Ethereum 2.0 jest teraz dostępne dla właścicieli popularnego portfela sprzętowego za pośrednictwem aplikacji Ledger Live w ramach partnerstwa z usługą Lido Finance. W ostatnich miesiącach do interfejsu portfela dodano opcje stakowania Polkadot i Tezos.

Wspólne usługi stakingu świadczone przez różne usługi i giełdy kryptowalut pozwalają użytkownikom uczestniczyć w stakingu bez uruchamiania własnego węzła, a także blokować mniej ETH. Według wpisu na blogu Ledgera: „Za każde ETH zablokowane do stakingu na LIDO, otrzymasz w zamian sETH. Można je wymieniać, wysyłać lub sprzedawać za pomocą różnych usług, na przykład Paraswap.”

Staked Ether lub tokeny sETH o wartości równej cenie ETH będą wyświetlane w portfelu wraz z skumulowanymi nagrodami ze stakowania.

Przypomnijmy, że w czerwcu producent portfeli sprzętowych Ledger ogłosił zamknięcie rundy finansowania Serii C, która pozyskała 380 milionów dolarów.Całkowita kapitalizacja firmy przekroczyła 1,5 miliarda dolarów.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.