DeXe (DEXE) w Strefie Innowacji Binance

Binance umieścił DeXe (DEXE) w Strefie Innowacji i otworzył handel dla par DEXE/ETH i DEXE/BUSD.

Czym jest DeXe (DEXE)?

DeXe Network to zdecentralizowana platforma handlu społecznościowego i zarządzania aktywami obsługiwana przez DeXe DAO. Token DEXE jest natywnym tokenem użytkowym ERC-20 sieci DeXe i może być używany do zarządzania siecią, nagrodami handlowymi dla subskrybentów i stakowania jako ubezpieczenia w celu zabezpieczenia się przed stratami.

Strefa Innowacji jest dedykowaną strefą handlu, umożliwiającą użytkownikom dokonywanie transakcji nowymi, innowacyjnymi tokenami, które prawdopodobnie będą charakteryzować się większą zmiennością i wiązać się z większym ryzykiem niż inne tokeny.

Przed rozpoczęciem handlu w Strefie Innowacji, wszyscy użytkownicy są zobligowani do przeczytania Warunków Użytkowania Binance, na stronie Strefy Innowacji, a także wypełnienia kwestionariusza, będącego częścią Wstępnego Zastrzeżenia. Należy pamiętać, że nie będzie żadnych ograniczeń handlowych związanych z parami handlowymi w Strefie Innowacji.

DEXE jest relatywnie nowym tokenem i charakteryzuje się większym niż normalne ryzyko, a także będzie prawdopodobnie podlegać wysokiej zmienności cen. Upewnij się, że stosujesz wystarczające metody zarządzania ryzykiem, przeprowadziłeś własne badania dotyczące fundamentów DEXE i w pełni rozumiesz projekt, zanim zdecydujesz się na handel.