Deweloperzy Ethereum Classic: trzeba pomyśleć nad usunięciem „Ethereum” z nazwy

Deweloper ETC Labs, Stefan Lodge, stwierdził, że projekt musi wziąć pod uwagę możliwość rebrandingu. Chodzi przede wszystkim o odrzucenie słowa „Ethereum” w nazwie.

Inicjatywa została już wsparta przez dewelopera ETC Jaz Khoury.

Ostatnio programiści Ethereum Classic są bardzo aktywni co widać we wszystkich mediach społecznościowych, ale nie tylko. Możemy również obserwować efekty ich pracy. Deweloperzy ETC Labs przedstawili ostatnio projekt Studio, który ma na celu pomoc przedsiębiorcom w tworzeniu i promowaniu produktów opartych na protokole Ethereum Classic. Deweloperzy wierzą, że STUDIO przyciągnie również nowych inwestorów.

Z kolei deweloper ETCDEV, Donald McIntyre, zaproponował, aby Ethereum Classic było łańcuchem bazowym Ethereum co ma pomóc w rywalizacji z EOS, Tezos i Cardano.

Jego zdaniem za kilka lat ekosystem protokołów kryptowalut zostanie podzielony na warstwę podstawową i dodatki. Warstwa podstawowa jest odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa kosztem szybkości i niskich opłat transakcyjnych. Dodatki na warstwie podstawowej [Lightning Network, Plasma, Raiden, Liquid i inne] mają za zadanie rozwiązanie problemów warstwy podstawowej.

Około 17 września w sieci Ethereum Classic odbędzie się duża aktualizacja pod nazwą Atlantis.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.