DeHedge i Bubbletone uruchamiają system bezpiecznego handlowania kryptowalutami

Zdecentralizowany ekosystem telekomunikacyjny Bubbletone i DeHedge podpisały umowę na zabezpieczenie tokenów UBT Bubbletone za pośrednictwem platformy hedgingowej DeHedge z 100% ochroną przed spadkami cen tokenów. Inicjatywa ta może obniżyć bariery uniemożliwiające dużym graczom tradycyjnych rynków pieniężnych inwestowanie w kryptowaluty.

Założyciel i dyrektor generalny DeHedge, jest bardzo optymistycznie nastawiony do nadchodzącego projektu ICO Bubbletone i zauważył, że ze względu na społeczną i ekonomiczną wartość projektu, Bubbletone stał się pierwszym projektem ze 100% pokryciem spadku cen tokena.

Wierzymy, że ta umowa stała się ogromnym krokiem w kierunku naszych przyszłych relacji z inwestorami i partnerami, a dla naszego zespołu Bubbletone to wielki zaszczyt, że projekt został tak wysoko oceniony przez komitet międzynarodowych ekspertów z DeHedge” – skomentował CEO i założyciel Bubbletone Yury Morozov.

Inwestorzy Bubbletone mogą kupować zabezpieczone tokeny UMT na platformie DeHedge lub https://bubbletone.io za pomocą wyznaczonego przycisku na swoich kontach osobistych.