„Decrypted”. Powstaje komedia z Satoshi Nakamoto

Brytyjska firma produkcyjna Substantial Films pracuje nad nową komedią „Decrpted”, dedykowaną twórcy bitcoinów, Satoshi Nakamoto. Jednak fabuła filmu jest całkowicie fikcyjna, a sam główny bohater znajduje się w dziwnych i tajemniczych sytuacjach.

W tej chwili film „Odszyfrowany” jest w produkcji i niewiele o nim wiadomo. Jak stwierdził reżyser, Tom Sand, fabuła nie będzie oparta na znanych wydarzeniach, ale będzie bardziej zabawna z natury. Na przykład w filmie Satoshi Nakamoto zostaje uprowadzony przez zespół NSA. Będzie torturowany, ale nie ujawni tajemnicy tworzenia bitcoinów i informacji niezbędnych do zniszczenia kryptowalut na całym świecie.

W filmie temat kryptowalut przeplata się z motywem miłości. Reżyser pokazuje historię romantycznej relacji między Satoshi Nakamoto a jego wybranką, która zmaga się z szeregiem codziennych problemów.

Wiadomo już, że główną rolę odegra Aki Kotabe. Sophia Miles, David Hoflin, Don Gilet i Kevin McNally.

Według producentów 70% filmu już powstało, ale zdjęcia musiano przerwać z powodu koronawirusa. Członkowie ekipy filmowej mają nadzieję, że będą w stanie ukończyć pracę w najbliższej przyszłości i zaprezentować film do końca roku.

Fundusze na zrobienie filmu zostały przekazane w kryptowalucie i po raz pierwszy film pojawi się na kryptograficznych platformach wideo.

Chcieliśmy, aby ten film stał się częścią kryptorewolucji w przemyśle filmowym. Dlatego wydamy go dla niektórych kryptoplatform wideo” – powiedział producent Phil Harris. Następnie film będzie oferowany do sprzedaży Netflix lub Amazon Prime.

źródło: https://cointelegraph.com/news/now-we-know-what-satoshi-nakamoto-looks-like

grafika: https://needfud.com/all-eyes-on-bitcoin-satoshi-nakamoto-in-the-movie-decrypted/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.