Darmowe kryptowaluty 2021

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest zdobyć Bitcoina za darmo? Dzięki temu artykułowi, dowiesz się jak to zrobić! I jest to dużo prostsze niż myślisz, przekonaj się o tym sam!

Jak zdobyć darmowe kryptowaluty?

Aby zdobyć darmowe kryptowaluty potrzebujesz adres Bitcoin. Jest to najprostszy i najpopularniejszy sposób na zdobycie niewielkich ilości kryptowaluty,

zorganizowany w celu populatyzacji technologii. Darmowe kryptowaluty polegają na klikaniu w tzw. kraniku, czyli serwisie dającym darmowe BTC.

Aby to zrobić:

1. Załóż adres BTC

2. Zarejestruj się w 30 sekund na stronie z darmowymi Bitcoinami

Darmowe kryptowaluty za rejestracje

Żeby zająć się tym pojęciem, najpierw musimy wiedzieć co to jest AirDrop. W świecie kryptowalut jest to akcja promocyjna organizowana przez właścicieli projektów kryptograficznych np. giełdy. Użytkownicy mogą wziąć w nich udział i za spełnienie określonych warunków promocji mogą otrzymać kryptowaluty. Zbitkę słów Air i Drop możemy w dosłownym tłumaczeniu na język polski określić jako zrzut z powietrza. Warto wspomnieć, ze występują AirDropy, w których przyznawane są kryptowaluty o bardzo wysokiej wartości. (np. w 2019 Stellar o wartości 100$)

Darmowe kryptowaluty na start

Żeby zdobyć kryptowalutę wystarczy m.in

  • Rejestracja na stronie projektu
  • Udostępnienie
  • Komentarz
  • Polubienie postu

Udział w tego typu akcjach jest darmowy, ale trzeba spełnić warunki.

Ale gdzie szukać AirDropów? Informacji o nich warto szukać na portalach branżowych. Dobrym portalem może być CoinMarketCap. Portal prowadzi własny ranking AirDropów dzieląc je na nadchodzące i zakończone.

Kryptowaluty darmowe tokeny

Pierwsze co powinieneś wiedzieć, to że tokenów jest dużo więcej niż kryptowalut. Stworzony został, ponieważ deweloperom zależało na tym, aby móc sami kierować modelem biznesowym. Tokeny mogą być przechowywane za pomocą wirtualnego portfela, do którego dostęp można uzystać za pomocą prywatnego klucza.

Aby otrzymać darmowe tokeny musisz skorzystać z AirDropów. Portal prowadzi własny ranking dzieląc AirDropy na zakończone i nadchodzące.

Darmowe kryptowaluty blockchain

Aby odebrać darmowe kryptowaluty z serwisu Blockchain, najpierw musisz wejść w ten link https://www.blockchain.com/pl/getcrypto i kliknij w rogu ekranu przycisk „Sign Up. Wypełnij formularz. Na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie wiadomość z linkiem, otwórz go. Kiedy już to zrobisz, edziesz musiał przy pomocy kamerki internetowej zrobić sobie selfie i zdjęcie dowodu/paszportu lub prawa jazdy. Zalecane jest zakryć palcem na dokumencie wrażliwe dane takie jak PESEL czy numer dowodu. W przeciągu 5 dni roboczych powinieneś otrzymać kryptowalutę na swój portfel

Darmowe kryptowaluty NRG

W ENERGI trzeba się zarejestrować. Dobrze abyś miał konta na Linkedin, Facebook, Telegram, Discord, Reddit, Youtube. Jeżeli nie masz konta na jakiejkolwiek z podanych stron dostaniesz odpowiednio mniej NRG.

Zadania:

  • Na Linkedin śledź profil ENERGI
  • Na Facebooku zaobserwuj profil ENERGI, polub post, zostaw komentarz i napisz post na ich tablicy
  • Na Telegramie i Discord dołącz do grup i po każdym wykonaniu wyślij link do swojego profilu na kanale
  • Na Youtubie i Reddit zasubskrybuj kanał ENERGI

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.