Czy czeka nas kolejna wojna w zatoce? Co zrobią kryptowaluty?

Kolejny dzień, budzimy sie i od razu dostajemy informację o tym, że Iran jednak nie uląkł się USA i zaatakował bazy amerykańskie. Świat wstrzymał oddech. Co zrobi Donald Trump? Czy czeka nas kolejna wojna w Zatoce Perskiej? A jak zachowają się Rosja i Chiny?

Ale przecież na rynku kryptowalut chodzi tylko o jedno: when moon. Wielokrotnie spekulowano co zrobi Bitcoin i inne kryptowaluty w obliczu kryzysu. Oczywiście myślano głównie o kryzysie finansowym, podobny do tego z 2008 roku, jednak kryzys to kryzys.

Bitcoin zrobił to co zrobić powinien – urósł i jak na razie nie widać końca. Coraz mocniej możemy domyślać się, że w obliczu tego prawdziwego kryzysu finansowe, a nie tylko politycznego, Bitcoin obok złota i franka stanie się bezpieczną przystanią inwestorów i urośnie do niedorzecznych wielkości. Tylko kiedy to będzie?

Jednak nie samą wojną rynek krypto żyje. Mam też wiele innych informacji. Giełda Binance działa tak jak zapowiedział CZ i dodaje kolejne waluty fiat. Dzisiaj padłu na Australię i ich dolara oraz tajskiego bahta. Dodatkowo, co godne uwagi Binance wspiera walkę z pożarami w Australii i przekazał 1M USD w postaci BNB na walkę. Super!

A więcej newsów? Oczywiście już wieczorem. O 20:00 kolejna premiera z cyklu NewsFlash, czyli wiadomości ze świata kryptowalut i technologii blockchain podane na szybko i bez marudzenia.

Zapraszam, chociaż mnie osobiście nie będę – jadę do Warszawy na konferecję Blockchain Girls. To pierwsze takie spotkanie w Wawie, postaram się przywieźć trochę materiału. Trzymajcie się i pamiętajcie!

Krypto-Naród rośnie w siłę! Tej siły już nikt nie zatrzyma! To the moon!

Comments (No)

Leave a Reply