CTO Tether opowie historię USDT na nadchodzącej konferencji

W trakcie toczących się postępowań dotyczących kontrowersyjnego stablecoina Tether (USDT), CTO firmy planuje szczegółowo przedstawić tło aktywów na nadchodzącej konferencji.

CTO Bitfinex i Tether – Paolo Ardoino – ma opowiedzieć „historię powstania i sukcesu Tether” w jednym z głównych wystąpień na szczycie CryptoCompare Digital Asset Summit w Londynie 10 marca.

Chociaż Tether wciąż jest uwikłany w skomplikowaną bitwę, CTO firmy uważa, że ​​stablecoin ma swój najlepszy czas. „Dzięki ciągłym innowacjom Tether jest silniejszy niż kiedykolwiek”, powiedział Ardoino w oświadczeniu, dodając:

„Jestem podekscytowany, że mogę podzielić się przeglądem naszej dotychczasowej historii i rzucić okiem na nasze ekscytujące plany na przyszłość.”

W ciągu ostatnich kilku lat Tether i powiązana z nim giełda Bitfinex odczuły ciężar niezliczonych roszczeń. Obecne procesy obejmują obawy, które pojawiły się już od dłuższego czasu.

Tether znajduje się obecnie w obliczu naglących kwestii prawnych, przeciwstawiając się procesowi zbiorowemu, który był szeroko relacjonowany przez media w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 

Ostatnio iFinex, firma stojąca za Tether, nazwała obecne zarzuty manipulacji rynkowej „lekkomyślnością i fałszem”.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.