Crypto.com wprowadza zamianę MCO do CRO

Giełda kryptowalut Crypto.com ogłosiła dziś w mailu do użytkowników informację o zamianie tokenów MCO na tokeny CRO.

Wprowadzenie programu Swap MCO ma na celu zmaksymalizowanie korzyści płynących z coraz większego wykorzystania technologii blockchain oraz usprawnienie działań i maksymalne wykorzystanie możliwości sieci Crypto.com.

Proces zamiany MCO polega na wymianie tokenów MCO na tokeny CRO. Zamiany tokenów musi przeprowadzić każdy użytkownik samodzielnie, tokeny nie będą konwertowane automatycznie, w razie braku interakcji ze strony użytkownika, użytkownik straci funkcjonalność posiadanych tokenów MCO.

Program wymiany MCO będzie obejmował połączenie obecnych funkcji MCO z narzędziami i technologią CRO  „one stop shop”, aby umożliwić usprawniony ekosystem Crypto.com. Program wymiany posłuży również do wykorzystania zaawansowanych możliwości sieci Crypto.com w ramach przygotowań do nadchodzącej premiery sieci mainnet.

Od tej pory ekosystem Crypto.com będzie korzystał już tylko z jednego tokena (CRO) z połączoną funkcjonalnością zamiast dwóch oddzielnych tokenów (CRO i MCO).

Wszystkie funkcje przypisane obecnie MCO będą nadal istniały i zostaną zachowane, ale zostaną ulepszone i reprezentowane przez token CRO.

Tokeny MCO, które nie zostaną zamienione, nadal będą istnieć i krążyć w sieci Ethereum jako tokeny ERC-20, ale Crypto.com nie będzie już obsługiwał tych tokenów i żadna usługa ani produkt Crypto.com nie będzie wymagać ani zezwalać na korzystanie z tych tokenów.

Cała akcja będzie trwać od 3 sierpnia 2020 r.  06:00 UTC do 2 listopada 2020 r.  23:59 UTC, a posiadacze MCO mogą wymieniać MCO za pośrednictwem aplikacji Crypto.com.

Aplikacja Crypto.com intuicyjne poprowadzi użytkownika przez proces wymiany. Cały proces po zalogowaniu się powinien zająć ok 2-3 minuty.

Ukończenie procesu wymiany MCO za pośrednictwem aplikacji Crypto.com jest jedyną metodą wymiany MCO na CRO.

Uzytytkownicy którzy wymienią tokeny do 2 września dostaną 20% dodatkowych tokenów CRO, gdzie 1MCO=33,1726 CRO. Po 2 września wymiana tokenów będzie w proporcjach 1MCO=27,6439.

Program wymiany tokenów dotyczy tokenów także wrzuconych w stake.

Zródło. Crypto.com