CoinDeal – najszybciej rozwijająca się platforma wymiany kryptowalut

Świat kryptowalut rozrasta się coraz szybciej.

Szczyt popularności bitcoina (jak do tej pory) odnotowano w grudniu 2017, gdy jego cena osiągnęła najwyższy poziom, około 69 000 złotych!

Początki przygody

Kryptowaluty mają dwa podstawowe zastosowania — jako środek płatniczy oraz jako instrument inwestycyjny. Aby zacząć korzystać z nich, jako z inwestycji, najpierw spośród wielu giełd kryptowalutowych, trzeba odnaleźć przede wszystkim taką, która oferuje profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo. Do tego właśnie dążyli twórcy innowacyjnej giełdy CoinDeal.
Dla tych, którzy nie słyszeli jeszcze o tej platformie – trochę przydatnych informacji.
CoinDeal został uruchomiony na początku 2018 roku przez trzech Polaków: Adama Bicza, Kajetana Maćkowiaka oraz Filipa Dzierżaka. Każdy z nich posiada ogromne doświadczenie w biznesach opierających się na kryptowalutach. Bicz i Maćkowiak, już przed uruchomieniem giełdy, stworzyli BlockchainHouse z dzięki któremu powstało kilka projektów,
które osiągnęły ogromny sukces. Najbardziej popularne to m.in. BuyCoinNow.com (za jego pomocą można kupić bitcoina kartą kredytową, z obecnie najniższą prowizją na rynku), czy PayCoiner, który jest bramką płatności w krypto.
To właśnie dzięki takim projektom, twórcy platformy CoinDeal zebrali niezbędne doświadczenie oraz zrozumieli, z jakimi problemami zmagają się ludzie korzystający z podobnych platform.
Niesamowicie istotne jest, aby rozumieć problemy, z którymi mogą spotkać się osoby korzystające z krypto. Moim zdaniem zrozumienie tych problemów i nauczenie się, jak można je rozwiązać, jest kluczem do sukcesu”. – komentuje Kajetan Maćkowiak.

coindeal-zalozyciele

Od Lewej: Filip Dzierżak, Adam Bicz, Kajetan Maćkowiak – Założyciele giełdy CoinDeal

Niech mówią

Spośród wielu zalet giełdy CoinDeal, dla założycieli najistotniejsze było osiągnięcie trzech podstawowych, to na nich zbudowali jej fundamenty. Mówimy tutaj o bezpieczeństwie oraz utrzymaniu jego najwyższych standardów, zbudowaniu całej społeczności, a także ciągłym rozwoju.

CoinDeal aspiruje do tego, aby stać się jedną z najbezpieczniejszych platform wymiany kryptowalut z aktywną społecznością, która decyduje o przyszłym kształcie platformy. Założenie to szybko przyniosło popularność giełdzie. W ciągu zaledwie trzech miesięcy dzienny wolumen osiągnął około 10.000.000 USD!
Byliśmy pewni, że oferujemy dobry produkt, ale ten wynik mimo wszystko był miłą niespodzianką. W tym wyniku pomogły nam bardzo program partnerski oraz system głosowań “na nową kryptowalutę.” – komentuje Filip.
Z dnia na dzień społeczność staje się coraz silniejsza. Użytkownicy mogą nie tylko zaprosić swoich znajomych do przyłączenia się do platformy i dzięki temu, otrzymać część ich prowizji jak i zdecydować, które kryptowaluty zostaną zaimplementowane w przyszłości. Obecnie istnieją już 22 pary kryptowalut, w większości sparowanych z bitcoin (BTC), ale także z Ripple (XRP) i Euro (EUR). Liczba ta stale wzrasta. CoinDeal dba również o opinie użytkowników, na co doskonałym dowodem jest wdrożenie pary FTO/EUR oraz wprowadzenie kolejnej waluty — Dolara.

Ciągły rozwój

Z dniem pojawienia się platformy na rynku, okazało się, że zebrane doświadczenia i poprzedzające projekty, pomogły również w ekspresowym wdrożeniu możliwości korzystania z waluty — Euro.
Oprócz tworzenia aktywnej społeczności, CoinDeal oferuje również bardzo sprawną obsługę użytkownika, dostępną 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zespół pracujący w dziale wsparcia technicznego jest wielojęzyczny, bez problemu można skomunikować się z nim w języku angielskim, polskim czy chińskim.
Aby strona internetowa była bardziej przejrzysta, nie tylko dla anglojęzycznych użytkowników, wszystkie materiały dostępne przed zalogowaniem dostępne są także w języku chińskim, niemieckim, koreańskim, polskim oraz rosyjskim.

Bicz, Dzierżak i Maćkowiak nie chcą być anonimowi — w celu upowszechnienia wiedzy na temat branży kryptowalut, wzięli udział w najważniejszym wydarzeniu z branży blockchain, jakim jest Consensus 2018 w Nowym Jorku. Zostali tam nie tylko ciepło przyjęci, ale stawili czoła nowym wyzwaniom biznesowym. Poza oficjalnym powodem podróży do USA, twórcy CoinDeal odbyli kilka spotkań, aby uzyskać licencję, dzięki której mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą mogli swobodnie korzystać z giełdy. Ten certyfikat nie jest jedynym, o który się starają. CoinDeal stosuje się również do szwajcarskich regulacji. Wierząc w słuszność tych działań i zapewniając najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, mają nadzieję, że szwajcarski rynek również skorzysta z usług giełdy. Tutaj przeczytać można o wszystkich standardach bezpieczeństwa. Adam Bicz przyznaje: „Dla mnie jako programisty, bezpieczeństwo użytkownika jest priorytetem; żadna spółka, która ma do czynienia z pieniędzmi powierzonymi przez ich klienta, nie może o tym zapomnieć”

CoinDeal – oficjalny partner Wolverhampton Wanderers FC!

To jest ogromne wydarzenie, nie tylko dla branży kryptowalut i blockchain, ale również dla sportu. Wolverhampton Wanderers to angielski klub piłkarski, który w sezonie 2018/19 będzie rywalizował w Premier League. Wolves już czterokrotnie wygrywał Puchar FA oraz dwukrotnie Football League Cup. Nadchodzący sezon będzie dla nich poważnym wyzwaniem, jesteśmy pewni że sobie z nim poradzą.

W CoinDeal jesteśmy bardzo świadomi wpływu, jaki marketing piłkarski może mieć na naszą markę. Wierzymy, że Wolves pomogą nam dotrzeć do fanów sportu i tradingu na całym świecie“. – CEO Kajetan Maćkowiak.


Comments (No)

Leave a Reply