Coinbase uruchamia w USA dużą kampanię reklamową

„Crypto: Moving America Forward”

Giełda kryptowalut Coinbase ogłosiła rozpoczęcie kampanii reklamowej i edukacyjnej „Crypto: Moving America Forward”. Cel: podkreślenie znaczenia kryptowaluty jako technologii.

Coinbase zamierza w pierwszej kolejności skupić się na Waszyngtonie, gdzie planuje zwrócić uwagę opinii publicznej na przyszłość kryptowalut w kontekście światowego kryzysu finansowego oraz przyczyny roszczeń wobec regulatorów.

Coinbase rozpoczyna Crypto: Moving America Forward, ogólnokrajową kampanię mającą na celu wyjaśnienie krytycznego znaczenia kryptowalut jako podstawowej technologii, która może odnowić globalny system finansowy. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie przekazać opinii publicznej, że zaniedbanie technologii, które będzie kluczowe dla globalnej infrastruktury finansowej, stanowi zagrożenie dla światowego przywództwa gospodarczego i bezpieczeństwa narodowego USA„.

Kampania reklamowa Coinbase rozpocznie się serią czterech reklam z udziałem CEO Briana Armstronga, które będą emitowane w popularnych niedzielnych programach przez cały miesiąc.

Wcześniej dyrektor generalny giełdy kryptowalut Coinbase, Brian Armstrong, namawiał użytkowników do głosowania na kandydatów politycznych, którzy wspierają branżę kryptograficzną w celu przeciwdziałania organom nadzoru finansowego.

Comments (No)

Leave a Reply