Coinbase rozpoczyna publiczną kampanię wspierającą kryptowaluty

Amerykańska giełda Coinbase uruchomiła inicjatywę Crypto435, której celem jest promowanie zrozumienia i wsparcia dla kryptowalut wśród polityków i regulatorów.

W oświadczeniu firmy możemy przeczytać:

„Nadszedł czas, aby promować politykę prokryptowalutową we wszystkich 435 okręgach kongresowych USA. Przedstawiamy Crypto435, naszą kampanię rozwoju społeczności, aby chronić kryptowaluty i udostępniać narzędzia i zasoby. Aby twój głos był słyszalny.”

W ramach inicjatywy, Coinbase dostarczy wszystkim chętnym Amerykanom informacje o tym, jak skontaktować się z reprezentującymi ich politykami, porozmawiać o swoich poglądach na temat cyfrowych aktywów, a także zapewni niezbędne materiały i porady, które pozwolą im wpłynąć na kongresmenów. Giełda podkreśla:

„Potrzebujemy solidnej polityki i rozsądnych regulacji, abyśmy mogli nadal promować kryptowaluty i Web3 oraz czynić postępy w naszej misji zwiększania wolności gospodarczej.”

Jakie są cele kampanii Crypto435?

Coinbase podała główne cele Crypto435:

  • Wpływanie na prawa i politykę;
  • zjednoczenie społeczności kryptowalutowej;
  • promowanie innowacji i ochrona miejsc pracy;
  • edukowanie zwykłych Amerykanów na temat korzyści płynących z kryptowalut.

W lutym dyrektor ds. polityki Blockchain Association Jake Czerwinski wymienił edukowanie członków Kongresu na temat kryptowalut jako jeden ze środków przeciwdziałania presji regulacyjnej na branżę.

Comments (No)

Leave a Reply