Coinbase oferuje możliwość zakupu kryptowalut za pomocą PayPal’a

Użytkownicy giełdy będą teraz mogli realizować zakup kryptowalut do 25 000 $ dziennie za pomocą PayPal’a.

Coinbase, giełda kryptowalut ogłosiła dziś, że ​​umożliwi swoim klientom z USA kupowanie kryptowalut za pomocą kart debetowych i kont bankowych połączonych z ich kontami PayPal.

Integracja pozwoli użytkownikom Coinbase z kontami PayPal na „natychmiastowe kupowanie kryptowalut” bez dodawania informacji o koncie bankowym lub numerów kart kredytowych bezpośrednio do giełdy. Użytkownicy będą mogli codziennie kupować do 25 000 USD w kryptowalutach, korzystając z metod płatności za pomocą PayPal.

 

Według Coinbase nowa funkcja zakupu jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników z USA. Jednak giełda zapowiedziała, że ​​w nadchodzących miesiącach rozszerzy się na kolejne kraje. W pierwszym kwartale 2021 r. Coinbase podał, że miał 6,1 mln aktywnych użytkowników miesięcznie, podczas gdy PayPal odnotował łącznie 377 mln użytkowników w 2020 r.

Zarówno Coinbase, jak i PayPal dokonały znaczących ingerencji w przestrzeń kryptowalut w zeszłym roku, a giełda kryptowalut została wylistowana w formie akcji na Nasdaq na początku tego miesiąca. W listopadzie PayPal uruchomił usługi kryptograficzne dla swoich użytkowników w USA, umożliwiając im wymianę do 20000 USD tygodniowo. Platforma nadal rozwija swoje usługi kryptograficzne, ogłaszając w marcu swoje plany umożliwienia klientom z USA płacenia kryptowalutami u globalnych sprzedawców PayPal.

zródło:cointelegraph

 

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.