Chainlink dostarczy dane do portfela DeFi Crypto.com

Crypto.com ogłosiło nowe partnerstwo, w ramach którego kanały cenowe Chainlink zostaną zintegrowane z ofertą portfela zdecentralizowanych finansów (DeFi).

Dostawca kart płatniczych i portfeli z siedzibą w Hongkongu ogłosił, że dane referencyjne cen Chainlink (zdecentralizowana sieć wyroczni) -zostały podłączone bezpośrednio do portfela DeFi, dając użytkownikom łatwy dostęp do jego kanałów cenowych.

Integracja oznacza, że ​​użytkownicy otrzymają „bardzo dokładne i przejrzyste ceny” wszystkich aktywów obsługiwanych w portfelu.

Współzałożyciel Chainlink, Siergiej Nazarow, dodał , że integracja oznacza, że ​​ceny, które widzą użytkownicy, będą odzwierciedlać rzeczywiste warunki rynkowe, a nie będą wynikiem „manipulacji”.

Crypto.com uruchomiło swój portfel na początku tego roku jako przyjazny dla użytkownika sposób na dostęp do nabierającej tempa przestrzeni DeFi – gdzie całkowita wartość zablokowana (TVL) wzrosła z 600 milionów dolarów na początku roku do maksimum prawie 10 miliardów dolarów kilka tygodni temu, według DeFi Pulse.

Crypto.com uruchomił również dwa zdecentralizowane źródła danych dla swojego natywnego tokena CRO w zamian za dolary amerykańskie i eter (ETH), wyprzedzając to, co według niej było „głębszą integracją z szybko rozwijającym się ekosystemem DeFi”.

Crypto.com uruchomił także, w zeszłym tygodniu produkt swap, w którym użytkownicy mogą wymieniać tokeny, a dostawcy płynności mogą uzyskiwać zyski, deponując aktywa cyfrowe w pulach tokenów.

Zródło: Coindesk

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.