CEO EToro: Bitcoin pozostanie królem i nadal będzie się rozwijał

Dyrektor generalny platformy handlowej eToro, Yoni Eisha, postrzega bitcoin jako „króla kryptowalut” i wierzy, że cyfrowe aktywa to przyszłość.

Byłbym bardzo zaskoczony, gdybyśmy w ciągu trzech czy pięciu lat nie zauważyli znaczącego wzrostu kursu bitcoina. Na świecie wciąż jest około 5 miliardów ludzi, którzy nie mają własnej silnej waluty”- powiedział Yoni Assia.

Dyrektor zarządzający EToro, Guy Hirsch, z kolei zauważył, że ludzie jeszcze nie uwierzyli w społeczne cechy zdecentralizowanych pieniędzy. „Myślę, że jednym z celów bitcoina jest wyjaśnienie ludziom – trzeba oddzielić państwo od pieniędzy. A potem zobaczymy nowy świat, do którego dążymy”- mówi Hirsch.

Eisha twierdzi take, że ​​eToro pracuje nad przyszłością, w której ludzie na całym świecie będą korzystać ze zdecentralizowanych zasobów cyfrowych. W tym celu platforma stara się łączyć tradycyjną branżę finansów i kryptowalut – użytkownicy eToro mogą handlować zarówno kryptowalutami, jak i akcjami.

Większość naszych klientów handluje zarówno kryptowalutami, jak i papierami wartościowymi. To zdecydowanie trend, który będzie kontynuowany w przyszłości. DeFi przypomina teraz Dziki Zachód – nie ma regulacji i dużych inwestorów instytucjonalnych, ale jest dużo innowacji. Myślę, że niektóre z tych innowacji trafią również do tradycyjnych finansów, do scentralizowanych firm ”- powiedział Eisha.

To warto wiedzieć: jak sprzedać bitcoin

Dyrektor generalny EToro spodziewa się, że w ciągu najbliższych 10 lat do ekosystemu walut cyfrowych zostanie przeniesionych do 100 bilionów dolarów. W przyszłości prawie wszystkie aktywa finansowe zostaną umieszczone na blockchainach, ponieważ daje to wiele korzyści.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.