CEO Binance CZ prezentuje pierwsze użycie karty debetowej Binance Card

Karta Binance obsługiwane przez Swipe została pierwszy raz użyta przez samego prezesa giełdy Binance Changpeng Zhao.

Prezentacja pierwszego użycia Binance Card, karty debetowej z obsługa kryptowalut miała miejsce 10 lipca, wypuszczenie karty ogłoszono przez Binance już w kwietniu 2020 roku.

W tweecie z 10 lipca dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao, ujawnił, że bierze udział w testach beta karty Binance, obejmujących transakcje dotyczące natywnego tokena Binance, BNB.

W tweecie CZ zauważył, że test beta obejmuje „wszystkie prawdziwe transakcje”, w tym sklep audio Amazon Audible, alternatywny Grab Ubera i główną platformę e-commerce Lazada.

CZ powiedział również, że płatności BNB zostały zrealizowane bezpośrednio z jego konta Binance. „Karta Binance – myślę, że w końcu mogę przejść od 99% do 100% krypto”, dodał CEO Binance.

Kryptowalutowa karta debetowa Binance jest teraz oficjalnie zasilana przez Swipe.

Oprócz transakcji Grab i Amazon, lista transakcji CZ Binance Card zawiera również transakcję Swipe, filipińskiej firmy oferującej karty debetowe krypto-fiat, która została oficjalnie przejęta przez Binance 6 lipca.

Najnowsze wiadomości potwierdzają oczekiwania, że ​​Binance Card wdrożył technologię Swipe. Zapowiadając plany Binance Card w kwietniu, Binance najwidoczniej nie planował integracji Swipe. Po tym, jak Binance przejął Swipe 6 lipca, dyrektor operacyjny Swipe, John Khenneth, powiedział, że obie firmy „będą ściśle współpracować, aby wprowadzić kryptograficzne karty debetowe w różnych regionach świata”.

Binance z każdym dniem zwiększa adopcję swoich tokenów, w tym głównie BNB. Wczoraj BitTorrent firmy Tron dodał jako opcję płatności stablecoin’em USD firmy Binance, BUSD.

zródło: contelegraph

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.