Cena tokena DeFi Pickle Finance wzrosła o 1800% w ciągu dwóch dni

Pickle Finance (PICKLE) to kolejny token o „spożywczej” nazwie, który wzrósł z poziomu 4,41 USD (12 września) do 85,24 USD (14 września). Co ma z tym wspólnego Buterin?

Pickle Finance jest wykorzystywane do „dochodowego rolnictwa” i ma na celu „wyeliminowanie zmienności czterech największych stablecoinów na rynku DeFi”. Projekt oferuje wyższe nagrody w pulach stablecoinów, które są sprzedawane poniżej wartości nominalnej, i niższe nagrody w pulach, w których handel stablecoinami jest wyższy. System zachęca użytkowników do sprzedaży „drogich” stablecoinów w celu zakupu tokenów o niższej wartości. Pickle Finance obejmuje obecnie cztery pule stablecoinów: DAI / ETH, USDC / ETH, USDT / ETH i suSD / ETH.

Cena PICKLE zaczęła gwałtownie rosnąć po tym, jak jego system głosowania zwrócił uwagę twórcy Ethereum, Vitalika Buterina.

W porządku! Jak określić tożsamość użytkownika, aby ludzie nie mogli podzielić swoich środków na wiele kont? ”- zapytał Buterin 13 września.

W odpowiedzi zespół Pickle Finance przyznał, że projekt jest na wczesnym etapie rozwoju: „Nie możemy, przynajmniej nie teraz. Nie chcemy, aby ideał stał się wrogiem dobra. Być może później uda nam się opracować system dokładniejszej identyfikacji użytkowników … Projekt trwa nieco ponad dwa dni ”.
Co ciekawe, wcześniej Buterin zalecał, aby nie ryzykować swoich oszczędności w zdecentralizowanych finansach i był sceptyczny co do perspektyw „dochodowego rolnictwa” w DeFi. Postując pod takimi projektami, umyslnie bądz nie, przyczynia się do wzrostu wartosci takich projektów

brak komentarzy

zostaw odpowiedź