Celsius ma ponad 20 mld USD w swoich aktywach

W marcu badania firmy Alpha Sigma Capital sugerowały, że platforma osiągnie 30 miliardów dolarów w zarządzanych aktywach do końca 2025 roku.

Platforma pożyczek kryptograficznych Celsius Network poinformowała, że ​​posiada ponad 20 miliardów dolarów w aktywach cyfrowych, co czyni firmę jedną z największych w zdecentralizowanych finansach.

We wtorkowym ogłoszeniu Celsius potwierdził, że jego udziały wzrosły o ponad 1900% w mniej niż rok, z 1 miliarda dolarów w czerwcu 2020 r. do 20,3 miliarda dolarów na dzień 13 sierpnia. Firma przeprowadziła audyt wewnętrzny przy użyciu technologii dostarczonej przez firmę analityczną Chainalysis, również określając, że ​​dodaje ona około 1 miliarda dolarów w nowych aktywach cyfrowych miesięcznie.

Według dyrektora generalnego Celsius, Alexa Mashinsky’ego, rozwój platformy można przypisać „tanim pożyczkom i wysokim oprocentowaniu 43 kryptowalut”, a także modelowi zorientowanemu na społeczność. Witryna Celsius pokazuje, że platforma ma obecnie ponad 962,000 użytkowników, czyli około 1% jej celu we wprowadzeniu kolejnych 100 milionów do śwata kryptowalut.

zródło: cointelegraph

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.