Brytyjska marka modowa Burberry wprowadza na rynek kolekcję NFT

Brytyjski producent mody, akcesoriów i perfum, Burberry, we współpracy z Mythical Games, wypuścił swoją pierwszą kolekcję niezamiennych tokenów (NFT).

Na rynek NFT wkroczyła kolejna firma modowa. Burberry wydał kolekcję NFT za pośrednictwem Blankos Block Party, gry opartej na technologii blockchain zawierającej cyfrowe zabawki winylowe Blankos. Biuro prasowe brytyjskiej marki modowej poinformowało, że cyfrowa kolekcja Burberry, nazwana „B Series”, będzie zawierać limitowaną edycję unikalnych produktów Burberry. NFT będzie można kupić w grze na rynku Blankos Block Party od 11 sierpnia.

Burberry ma nadzieję stymulować społeczność graczy, zachęcając graczy do interakcji z marką w środowisku, które celebruje sztukę i design. Na rynek NFT powoli wkraczają także inne marki modowe. Dolce & Gabbana ogłosiła niedawno partnerstwo z rynkiem dóbr luksusowych UNXD w celu wprowadzenia na rynek kolekcji NFT. Producent dóbr luksusowych i luksusowych LVMH uruchomił w tym tygodniu aplikację do gier z niewymiennymi tokenami, z których część została stworzona przez artystę cyfrowego Beeple.


Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.