Bloomberg: token Gram będzie sprzedawany 200% powyżej ceny ICO

Telegram może podnieść cenę o 200% w stosunku do jego wartości podczas ICO. Pisze o tym dzisiejszy Bloomberg .

Tokeny Telegram mogą pojawić się na giełdzie Liquid już 10 lipca. Dystrybutorem jest Gram Asia, który zamierza wystawić na sprzedaż kryptowalutę w cenie 4 USD za sztukę.

Jak donoszą inwestorzy cena zakupu 1 Gram Coin wynosi 1,33 dolara.

Po ogłoszeniu sprzedaży tokenów Gram dla Liquid , media poinformowały, że nie ma to nic wspólnego z oficjalnymi planami Telegram.

Jeden z inwestorów Telegram oświadczył, że nikt nie ma prawa sprzedawać tokenów przed ich oficjalnym uruchomieniem zgodnie z podpisaną umową. Ponadto przedstawiciele popularnego komunikatora informują, że po raz pierwszy usłyszeli o Gram Asia właśnie w związku z planowaną transakcją.

Dyrektor generalny Liquid, Mike Kayamora przyznał, że Telegram nie ma żadnego związku z listingiem GRAM na Liquid: umowa została zawarta wyłącznie między giełdą a Gram Asia.

Wygląda na to, że istnienie tokena Gram jeszcze się na dobre nie rozpoczęło, a wokół projektu jest coraz więcej kontrowersji. Inwestycja w Gram zamiast przynieść pewne zyski, może okazać się największym skandalem w historii ICO w ogóle. Na twitterze i innych mediach społecznościowych rozgorzały gorące dyskusje na temat Gram’a. Jak będzie przekonamy się wkrótce.

Comments (No)

Leave a Reply