Blockspace – jedyny taki serwis dla spotkań społeczności blockchain i kryptowalut

Tutaj znajdziesz partnerów do biznesu – nowy portal społecznościowy blockchain

Gdy przegląda się Internet to brakuje takich miejsc. Istnieją wprawdzie fora czy serwisy informacyjne, jednak nie ma portalu, zrzeszającego ludzi ze świata kryptowalut oraz blockchain na zasadach Facebooka. Natomiast zapotrzebowanie wśród społeczności jest silne, dlatego Blockspace potanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzył nową strefę spotkań dla entuzjastów kryptowalut i blockchaina.

Jak pokazują badania technologia blockchain to jedna z najbardziej prężnie rozwijających się branż na świecie. Każdy kryptomaniak pamięta przecież szalony grudzień 2017 roku, w którym to szczyty cenowe kryptowalut pękały w szwach, a kapitalizacja całego rynku przebiła zawrotną granicę 800 miliardów dolarów. Ktoś może powiedzieć, że to nie dużo w porównaniu z innymi rynkami. Pamiętajmy jednak, że Bitcoin narodził się stosunkowo niedawno bo w 2009 r., to pokazuje tylko potencjał tej branży, którego nie możemy zmarnować.

https://blockspace.pl/

Jest duża potrzeba wśród osób związanych z blockchainem do budowania społeczności wokół tego technologicznego zjawiska. Jednak do tej pory nie powstał ku temu serwis z prawdziwego zdarzenia. Blockspace postanowił wypełnić tę lukę, dając do dyspozycji wielofunkcyjną platformę do kreowania networku.

 Blockspace jest to miejsce gdzie spotykają się liderzy biznesów oraz osoby początkujące, które dopiero poznają blockchain i kryptowaluty. Portal ten daje możliwości bezpośredniego chatowego kontaktu, budowania grup tematycznych czy organizowania sieci biznesowych. Od strony interakcji pomiędzy użytkownikami Blockspace bardziej przypomina Facebooka, zaś pod względem monogamiczności branżowej, bliżej mu do popularnego serwisu Linkedin. Tutaj nie ma przypadkowych osób, więc jest to idealne miejsce nie tylko do zawierania luźnych blockchainowych znajomości, ale również do budowania relacji biznesowych.

Kolejnym celem portalu jest motywowanie użytkowników do wzajemnej pomocy w zrozumieniu technologii blockchain. Czyli jest to również ważne miejsce edukacji dla początkujących. Mimo, iż upłynęło 10 lat od powstania Bitcoina, nadal jest to względnie młoda branża i niewiele osób wie czym są kryptowaluty.

Zatem spotkajmy się wszyscy w jednym miejscu. Spotkajmy się na Blockspace. Zarówno liderzy, jak i osoby niedoświadczone, zbierające pierwsze rynkowe szlify. Tym bardziej, że rejestracja na portalu jest darmowa. Nic się nie traci, a można zyskać wspaniałe biznesowe znajomości i specjalistyczną wiedzę z zakresu technologii oraz rynku.

Kryptowaluty wzbudzają silne emocje bo przecież jednym pomogły zarobić fortunę w bardzo krótkim czasie, drugim zaś zrujnowały dobytek całego życia. Blockspace nie zakłamuje rzeczywistości, dlatego dołącz do naszej społeczności i postaw na edukację.

https://blockspace.pl/

autor: Karol Stadnik

Comments (No)

Leave a Reply