Bittrex dodaje pary kryptowalutowe z Euro

Giełda kryptowalut, Bittrex Global, uruchomiła dla europejskich użytkowników bezpośrednie pary transakcji fiat-to-crypto, pozwala to na zakup i sprzedaż poprzez walutę euro.

Giełda ogłosiła dziś w komunikacie prasowym, że 31 marca europejski rynek wejdzie na rynek o godz. 05:00 UTC.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, Bittrex dodał kilka par kryptowalutowych / EURO, w tym BTC / EUR, ETH / EUR, USDT / EUR, BSV / EUR i TRX-EUR, dla użytkowników z Europy. Giełda planuje dodawać kolejne pary w przyszłych tygodniach.

W ramach promocji, Bittrex ogłosił zerową opłatę transakcyjną dla użytkowników na rynku euro do 30 kwietnia, przy czym giełda nie podaje dalszych kosztów transakcji po upływie określonego terminu.

W szczególności klienci Bittrex w Europie nie musieliby już przeliczać swoich środków na USD przed rozpoczęciem handlu na platformie, ponieważ użytkownicy mogą teraz bezpośrednio używać swoich kart kredytowych i debetowych, płatności SEPA, między innymi, do usług depozytowych i wypłat.

Giełda stwierdziła ponadto, że minimalna kwota, jaką użytkownicy mogą wpłacać i wypłacać na giełdzie, wynosi odpowiednio 20 EUR i 10 EUR, dodając jednocześnie, że nie ma maksymalnego limitu wpłat i wypłat.

Zgodnie z zapowiedzią, Bittrex Global jest zaangażowany w wprowadzanie innowacji i dywersyfikację swojej oferty na całym świecie, kładąc duży nacisk na poprawę doświadczenia użytkowników i dodawanie kolejnych fiatów w celu promowania płynnych płatności na swojej platformie.

W zeszłym roku ​​amerykańska część giełdy uruchomiła punkt sprzedaży (OTC), który może obsługiwać transakcje kryptowalutami o wartości co najmniej 250 000 USD.

Zródło: coinfomania

Comments (No)

Leave a Reply